Інтерфакс-Україна
20:49 04.07.2025

В Києві станом на 20:00 призупинені аварійно-рятувальні роботи – ДСНС України

1 хв читати

В Києві станом на 20:00 п’ятниці, 4 липня, всі пожежі ліквідовані, аварійно-рятувальні роботи призупинені, повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

"Наразі на одній із локацій надзвичайники призупинили аварійно-рятувальні роботи по розбору завалів. Вивезено 1280 т сміття та будівельних конструкцій. Роботи відновлять завтра зранку", - вказується у повідомленні в телеграм-каналі.

Як повідомлялося, росіяни в п’ятницю вкотре завдали масованого удару по столиці. Внаслідок обстрілу постраждали 26 осіб, серед них одна дитина. Одна людина загинула.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог активізував зусилля з проникнення до Покровська через південні околиці, зараз у місті понад 300 росіян

Німеччина збільшить допомогу Україні до понад EUR11,5 млрд у 2026р

ДПСУ повідомляє про призупинення оформлення ТЗ та пішоходів у ПП "Дяківці-Раковець" на кордоні з Румунією

Генштаб: Уражено Саратовський НПЗ, АТ "Морской нєфтяной термінал" у Феодосії і низку об’єктів на ТОТ Донеччини

Держетнополітики просить суд припинити діяльність Корецького монастиря (МП)

СБУ затримала агента воєнної розвідки РФ, який готувався підірвати газопровід на сході України

ЗСУ знешкодили 53 ворожих БпЛА із 119, відомо про влучання 59 безпілотників на 18 локаціях

Автобус з іноземними туристами потрапив у ДТП у Єгипті

Воррен Баффет "йде в тінь", пожертвує на благодійність $1,35 млрд

До 18 людей зросла кількість жертв тайфуну на Філіппінах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА