Інтерфакс-Україна
13:29 06.07.2025

В Україні в найближчі дві доби на більшості територій без опадів, місцями короткочасні дощі – Укргідометцентр

1 хв читати
В Україні в найближчі дві доби на більшості територій без опадів, місцями короткочасні дощі – Укргідометцентр

В Україні в понеділок, 7 липня, без опадів, лише в західних, Вінницькій та Житомирській областях вдень короткочасний дощ, місцями гроза, повідомляє Укргідрометцентр.

Вітер південний, південно-східний, 7-12 м/с.

Температура вночі 16-21°, вдень 30-34°, місцями сильна спека 35-36°.

В Києві без опадів, вітер південний, 7-12 м/с. Температура вночі близько 20°, вдень 32-34°.

Як повідомляє Центральна геофізична обсерваторія ім. Бориса Срезневського, найвища температура вдень 7 липня в Києві була зареєстована у 2012 році і склала 34,7° тепла, найнижча вночі – 9,2° в 1893 році.

У вівторок, 8 липня, у західних, Житомирській та Вінницькій областях осікуються короткочасні дощі, місцями грози. Температура вночі 16-21°, вдень 26-31°.

На решті території без опадів, лише в північних областях місцями короткочасний дощ, грози. Температура вночі 18-23°, вдень 30-34°, місцями сильна спека 35-38°.

Вітер переважно південний, 7-12 м/с.

В Києві місцями короткочасні дощі, грози. Вітер південний, 7-12 м/с. Температура вночі 21-23°, вдень 32-34°.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість загиблих у Харкові внаслідок масованої атаки російських БпЛА зросла до чотирьох

Поромному комплексу "Орлівка" на відновлення після обстрілу РФ потрібно від кількох днів до кількох тижнів

Європейська переговорна позиція має бути достатньо сильною щоб спонукати Росію до переговорів - Мерц

Кількість постраждалих через масовану атаку ворожих БпЛА у Харкові зросла до 15

Сили оборони відбили з початку доби 177 ворожих атак - Генштаб

Кількість загиблих внаслідок атаки російських БпЛА у Харкові зросла до трьох - мер

Вже двоє загиблих і 8 постраждалих у Харкові внаслідок атаки російських дронів - ОВА

Одна людина загинула, 4 постраждали внаслідок ворожих ударів по Харкову

Рубіо: Я вірю, що ми досягнемо мети, нам просто потрібно більше часу

Переговори в Швейцарії триватимуть у неділю до ночі – Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА