Інтерфакс-Україна
19:36 06.07.2025

Папа Лев XIV закликав молитися за мирний діалог - ЗМІ

1 хв читати

Папа Лев XIV, промовляючи до паломників після недільної молитви, окремо привітав прочан з України, склав співчуття постраждалим від стихійного лиха в США та звернувся із черговим закликом до молитви за мир, повідомляє портал Vatican News у неділю.

"Дорогі, мир є прагненням усіх народів і болісним благанням тих, кого катує війна. Просімо Господа, щоб Він торкнувся сердець і надихнув розуми правителів, щоб вони замінили насильство зброї шуканням діалогу", – закликав Лев XIV.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зустріч фракції "Слуга народу" з президентом запланована наступного тижня - Палійчук

Електропостачання м. Славутич після атаки 1 жовтня відновлено частково; водоканал, лікарня, дві школи працюють

Голова УІНП: Треба побороти традицію представлення українців як жертв історичних подій

Зеленський запросив президента Конго приїхати в Україну

Кабмін виділив 1 млрд грн Держприкордонслужбі на зміцнення обороноздатності

Кабмін призначив Рибченка заступником міністра розвитку

Більшість українців вважає, що за час війни рівень корупції зріс, – опитування КМІС

На Технологічній Ставці будуть розглядатися керований експорт зброї і далекобійні операції - Умєров

Свириденко: РФ здійснила найбільшу з початку вторгнення атаку на газовидобувну інфраструктуру на Харківщині та Полтавщині

Газовидобувна інфраструктура "Нафтогазу" зазнала наймасованішого удару від початку війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА