Інтерфакс-Україна
11:27 07.07.2025

Окупанти знов вдарили по Харкову, постраждали 11 мирних мешканців

1 хв читати
Окупанти знов вдарили по Харкову, постраждали 11 мирних мешканців
Фото: t.me/synegubov

ЗС РФ вдруге за день завдали серію ударів по Харкову, повідомив начальник обласної військової адміністрації (ОВА) Олег Синегубов.

"Зафіксовано 6 влучань. Усі — в Холодногірському районі. Відомо про пошкодження та загоряння цивільних будівель", - написав Синєгубов у своєму телеграм-каналі.

За його словами, станом на 11:08 відомо про 11 постраждалих. Крім того, є інформація, що під завалами може перебувати людина.

Як повідомлялося раніше, рано вранці ворожі БпЛА атакували Харків, постраждали 29 осіб серед яких 3 дітей.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський висловив співчуття у зв’язку з аварією фунікулера в Лісабоні, внаслідок якої загинули десятки людей

Україна запускає конкурс на державно-приватне партнерство у порту Чорноморськ

Перед самітом "Коаліції охочих" спецпосланець США Віткофф прибув до Парижа - ЗМІ

Україна працює над гарантіями безпеки у коаліції охочих та у двосторонньому форматі з партнерами - Єрмак

ДБР розслідує загибель прикордонника на Волині, біля тіла виявлено зброю

Італійський суд відклав слухання щодо екстрадиції підозрюваного у справі "Північних потоків" до 9 вересня - ЗМІ

Зеленський і Макрон узгодили позиції щодо гарантій безпеки, оборонної підтримки та руху України до ЄС

Чехія у 2026–2030 роках щороку виділятиме понад 40 млн євро в межах програми відновлення України

Українські рятувальники проходять зовнішню переатестацію INSARAG у Польщі - ДСНС

Речник МЗС Тихий на погрози Путіна: РФ не перемагає, треба серйозно посилити на неї тиск

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА