Інтерфакс-Україна
18:39 07.07.2025

Речник МЗС України: Справжня "денацифікація" має розпочатися з Москви

1 хв читати
Речник МЗС України: Справжня "денацифікація" має розпочатися з Москви

Речник міністерства закордонних справ України Георгій Тихий, коментуючи чергові заяви очільника російського МЗС Лаврова про умови мирної угоди з Україною, заявив, що справжня денацифікація повинна починатися з Москви, враховуючи її ставлення до інших народів.

"Справжня "денацифікація" має розпочатися з Москви, враховуючи її ставлення до інших етнічних груп - азербайджанців та інших народів Південного Кавказу, Центральної Азії, українців, кримських татар та інших", - написав Тихий у соціальній мережі Х у понеділок.

У своєму дописі Тихий посилається на Clash Report, який цитує Лаврова, що умовами мирного договору з Україною в ультимативній формі називає "демілітаризацію" та "денацифікацію" України, а також припинення судових позовів, зняття санкцій проти РФ і повернення заморожених активів.

Речник МЗС України наголосив, що "войовнича риторика Лаврова демонструє, що Росія відкидає мирні зусилля і натомість вдається до ультиматумів типу 2022 року".

"Ми закликаємо партнерів невідкладно вдарити по цих російських "денацифікаторах" новими, жорсткими санкціями, щоб повернути їх до реальності", - додав він.

Джерело: https://x.com/spoxukrainemfa/status/1942204814592508096

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Швеція готова надати винищувачі й допомогти з розмінуванням Чорного моря – прем'єр

Костел Святого Миколая в Києві передали парафії в користування на 50 років

Семеро людей постраждали внаслідок нальоту російських БпЛА на Дніпро - мер

Внесок Бельгії у збереження миру в Україні полягатиме в наданні повітряних і морських сил й підготовці військових – де Вевер

Мелоні підтвердила виключення можливості відправлення італійських військ в Україну

Українська делегація провела ще одну зустріч з представниками США

Ворожі БпЛА пошкодили житлову багатоповерхівку й спричинили пожежі у Дніпрі – ОВА

Зеленський про домовленості в Парижі: важливо, що сьогодні є ґрунтовні документи коаліції

Макрон заявив, що кілька тисяч французьких військових можуть бути розгорнуті в Україні після припинення вогню - ЗМІ

Україна у 2025 році відкрила 19 нових ринків для експорту агропродукції - Держпродспоживслужба

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА