Інтерфакс-Україна
05:52 08.07.2025

Південна Корея активізує торговельні переговори із США до запровадження 25% мит

1 хв читати

Уряд Південної Кореї заявив про намір активізувати торговельні переговори зі Сполученими Штатами Америки перед запланованим запровадженням 25% тарифів з 1 серпня.

У заяві Міністерства торгівлі, промисловості та енергетики Південної Кореї зазначається, що направлений Сполученими Штатами лист "фактично продовжив пільговий період на впровадження взаємних тарифів".

"Для якнайшвидшого усунення невизначеності, пов’язаної з митами, у залишений час буде докладено максимум зусиль для досягнення взаємовигідного результату переговорів. Крім того, поряд із удосконаленням внутрішньої системи та раціоналізацією регуляторної політики для зменшення торговельного дефіциту — основного питання, яке турбує американську сторону, — уряд планує використати це як можливість для розвитку ключових галузей промисловості через партнерство з відродження виробництва між двома країнами", – йдеться в заяві.

Як повідомлялося, Дональд Трамп опублікував листи до лідерів Японії та Південної Кореї, в яких оголосив про введення нових 25-відсоткових мит на експорт обох країн до Сполучених Штатів та підвищення мит на товари, що переправляються через ці країни. У понеділок він опублікував у соцмережі Truth Social два офіційні листи, адресовані президенту Південної Кореї Лі Чже Мену і прем'єр-міністру Японії Сігеру Ісібі

Джерело: https://www.motie.go.kr/kor/article/ATCL3f49a5a8c/170691/view

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ затримала посадовця Мін'юсту, який займався схемами для ухилянтів

Далекобійні дрони СБУ уразили один із провідних НПЗ РФ — "Орськнафтооргсинтез"

На поновлювальні роботи в Одесі необхідно більше 130 млн грн - мер

Завдяки дронам-перехоплювачам над Покровськом знешкоджено ворожих "Шахедів" на 50% більше, ніж у серпні - 7 корпус ДШВ

В Києві судитимуть 23-річного чоловіка, який за завданням псевдопрацівників СБУ підпалив двері квартири "зрадника"

АМКУ розпочав розгляд справи проти 5-ти найбільших аптечних мереж

Продавчиня із Слов'янська наводила ворожі удари по лікарнях міста - СБУ

НПЗ в російському Орську атакують дрони – ЦПД

Інформація про захоплення росіянами Вербового не відповідає дійсності – 110-та ОМБр

Команда Порталу послуг Києва оцифровує соціальні послуги для тих, чиє житло пошкоджене або зруйноване війною

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА