Інтерфакс-Україна
10:29 08.07.2025

Убитий в Києві чоловік - 48-річний місцевий мешканець, поліція продовжує пошуки стрілка

1 хв читати

Поліція Києва встановила особу вбитого вранці у вівторок в Деснянському районі Києва чоловіка, пошуки стрілка продовжуються.

"Особа загиблого встановлена – це 48-річний місцевий мешканець", - йдеться в повідомленні поліції Києва в телеграм-каналі.

За інформацією столичного главку, поліція продовжує працювати на місці події, тривають оперативно-розшукові заходи зі встановлення та затримання особи, причетної до вчинення особливо тяжкого злочину.

За інформацією джерела агентства "Інтерфакс-Україна" в правоохоронних органах, вбитий чоловік – цивільний, займався підприємницькою діяльністю.

Як повідомлялося, в Деснянському районі столиці внаслідок стрілянини загинув чоловік, правоохоронці розпочали кримінальне провадження за фактом умисного вбивства.

Інформація про стрілянину надійшла до поліції близько 7:00 ранку: "Попередньо правоохоронці зʼясували, що до припаркованого на вулиці авто, в салоні якого перебував чоловік, підійшов невідомий та вистрелив зі зброї, після чого втік. Від отриманого вогнепального поранення потерпілий загинув".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кількість постраждалих внаслідок ворожої атаки по Запоріжжю зросла до дванадцяти – ОВА

США працюють над організацією зустрічі Путіна і Зеленського – Венс

Восьмеро постраждалих внаслідок ворожої атаки по Запоріжжю

Попередньо двоє людей постраждали внаслідок ворожої атаки по Запоріжжю

Росіяни зберігають активність на покровському напрямку, всього на фронті відбулося 64 боєзіткнення

Зеленський і Алієв обговорили енергетичну співпрацю України та Азербайджану

Окупанти обстріляли Купʼянськ-Вузловий, одна людина загинула, ще двоє поранені

УЧХ надає допомогу евакуйованим з району Корабел у Херсоні

Вкрай небезпечно для кожного народу, якщо якусь державу вважатимуть просто "територією" й намагатимуться поділити, – Зеленський

Через ворожий удар по прикордонню на Харківщині шпиталізовано літню жінку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА