Інтерфакс-Україна
00:20 09.07.2025

Макрон заявив у британському парламенті, що Європа не покине Україну

1 хв читати

Європейці ніколи не покинуть Україну, заявив президент Франції Еммануель Макрон, виступаючи у вівторок у парламенті Великобританії, де він перебуває з триденним візитом.

"На карту поставлено нашу безпеку та наші принципи, можливість миру в Європі. Саме це поставлено на карту в Україні, не менше", - сказав Макрон, згадавши допомогу Києву з боку Парижа та Лондона.

Його промова транслювалася в обліковому записі Єлисейського палацу в соцмережі X.

При цьому французький президент наполягав, що обидві країни мають працювати разом, щоб "захищати ефективну багатосторонність та міжнародний порядок", що виник після Другої світової війни.

"Великобританія та Франція повинні знову показати світові, що їх союз може мати вирішальне значення", - наголосив Макрон.

Джерело: https://www.lefigaro.fr/international/guerre-en-ukraine-brexit-gaza-immigration-les-annonces-de-macron-lors-de-sa-visite-d-etat-au-royaume-uni-20250708

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві на місяць частково обмежуватимуть рух на перехресті вул. Володимирська та Богдана Хмельницького – КМДА

Лише чверть українців повернеться після війни, але закриють дефіцит на ринку праці, переконаний Яценюк

"Укренерго" в суботу обмежуватиме електрику в усіх регіонах з 8:00 до 21:00 населенню, з 8:00 до 22: 00 – промисловості

Поблизу ЗАЕС знову встановлено локальне припинення вогню задля ремонту резервної лінії електропередачі - МАГАТЕ

Технічні фахівці планують у суботу розпочати роботи з відновлення підключення лінії "Феросплавна-1" до ЗАЕС - МАГАТЕ

Двоє людей загинули, ще 6 осіб поранені на Херсонщині через ворожі обстріли – прокуратура

Затриманого столичного поліцейського повідомлено про підозру в заволодінні речовими доказами на 13,3 млн грн

Трьох осіб засуджено за підпали військової техніки й адмінбудівель у кількох областях України - СБУ

КМУ має намір посилити держнагляд за дотриманням законодавства у електронних комунікаціях під час надзвичайного та воєнного стану

Гнатов: Противник має певну перевагу в силах і засобах біля Покровська

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА