Інтерфакс-Україна
15:20 09.07.2025

Мінрозвитку повідомляє про тимчасові зміни для автобусних маршрутів на кордоні з Польщею

1 хв читати
Мінрозвитку повідомляє про тимчасові зміни для автобусних маршрутів на кордоні з Польщею

Міністерство розвитку громад та територій України повідомляє про тимчасові зміни у системі єЧерга для автобусних маршрутів через пікове навантаження пункті пропуску "Шегині - Медика".

Згідно з повідомленням у телеграм-каналі Мінрозвитку у середу, щоб зменшити навантаження з 00:00 10 липня через "Шегині - Медика" у єЧерзі зможуть реєструватись лише регулярні автобусні рейси. Таким чином, нерегулярні маршрути тимчасово не зможуть обрати цей пункт для перетину кордону.

У Мінрозвитку зазначають, що ці зміни стосуються лише виїзду з України, а на в’їзд до країни змін немає.

Також пресслужба додала, що альтернативою для нерегулярних рейсів є пункт "Нижанковичі – Мальховичі". Він був відкритий наприкінці 2023 року, працює за механізмом скоординованого контролю та має пропускну здатність до 50 автобусів на виїзд щодоби.

"Протягом червня на напрямку "Шегині – Медика" спостерігались значні черги, що сягали до 10 годин. Причини – сезонне збільшення потоку пасажирів та реконструкція пункту пропуску", - йдеться у повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Києві затримали двох учасників угруповання, яке продавало психотропні речовини під виглядом препаратів для схуднення

Українська делегація в Данії провела робочу зустріч з командувачем Сухопутних військ Пітером Бойсеном

Інформація про захоплення росіянами Вербового не відповідає дійсності – 110-та ОМБр

В Україні зафіксовано влучання 18 ракет та 78 ударних БпЛА на 15 локаціях, а також падіння збитих (уламки) на 6 локаціях – ПС ЗСУ

РФ масовано атакувала енергоінфраструктуру у кількох областях, зокрема, газотранспортні об'єкти – Міненерго

Енергетична інфраструктура Полтавської області постраждала внаслідок російських ударів крилатими ракетами та БпЛА

АМКУ оштрафував 2 компанії на 16 млн грн за змову при постачанні медтоварів держагентству

Двое "азовців" повернулися додому під час останнього обміну - Прокопенко

В Одесі поліція викрила транснаціональну шахрайську мережу з фіктивними інвестиціями

Шосткинський та Конотопський (частково) райони на Сумщині залишаються знеструмленими після обстрілів – "Сумиобленерго"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА