Інтерфакс-Україна
14:18 11.07.2025

ППО знешкодила 60 з 79 випущених окупантами дронів, решта влучили у 8 локаціях – Повітряні сили

1 хв читати
ППО знешкодила 60 з 79 випущених окупантами дронів, решта влучили у 8 локаціях – Повітряні сили
Фото: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua/

Російські окупанти в ніч на 11 липня атакували Україну 79-ма ударними БпЛА типу Shahed і безпілотниками-імітаторами різних типів, 60 з яких були знешкоджені, повідомляється в телеграм-каналі Повітряних сил Збройних сил України у п'ятницю.

"Повітряний напад відбивали зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України. Станом на 13.00 протиповітряною обороною збито 44 ворожих БпЛА типу Shahed (безпілотників інших типів) на півночі, півдні, сході та в центрі країни. Крім того, 16 дронів – локаційно втрачені/подавлені РЕБ", - йдеться в повідомленні.

За даними Повітряних сил, було зафіксовано влучання решти 19 БпЛА у вісьмох локаціях. Також зафіксовано падіння уламків збитих безпілотників на трьох локаціях.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вітренку не подобається політика Міносвіти щодо реорганізації університетів і збільшення вартості за контрактне навчання

Вітренко: якщо матиму змогу, то братиму участь у наступних виборах ректора КНУ ім. Шевченка

Вітренко заперечує зв'язки з ексдепутатом Київради Комарницьким

Внаслідок серії ворожих ударів по Куп'янську постраждали четверо мирних мешканців

Росіяни ударили по Слов'янську з РСЗВ "Торнадо-С", загинув цивільний, ще троє дістали поранень

У Нікополі російський обстріл забрав життя 27-річної жінки

Близько 13:00 ворог завдав удару по території Сумської громади, загинули двоє людей

Вітренко подаватиме в суд, якщо НАЗЯВО не доведе наявність плагіату в його роботах

Ворог окупував Зірку на Донеччині та Білогорівку на Луганщині - DeepState

Вітренко: зі мною жодних розмов і пропозицій посади міністра не було, але якщо запропонують, я не відмовлюся

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА