Інтерфакс-Україна
22:18 11.07.2025

Сибіга обговорив з генсеком ОЕСР відбудову та відновлення України

1 хв читати

Міністр закордонних справ України на полях Форуму в Дубровнику провів зустріч з генеральним секретарем Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) Матіасом Корманом (Mathias Cormann), під час якої обговорив, зокрема, відбудову та відновлення та членства України в ОЕСР.

"Радий був зустрітися з Генеральним секретарем ОЕСР Матіасом Корманном на полях Форуму в Дубровнику. Я вдячний йому за підтримку України, зокрема за нещодавній візит до Києва з метою презентації Економічного огляду та Огляду доброчесності та боротьби з корупцією. Це стало позитивним сигналом для міжнародних компаній, які розглядають можливість виходу на український ринок та інвестування у відновлення", - написав Сибіга у повідомленні соцмережі Х у п'ятницю.

Очільник МЗС України подякував ОЕСР за незмінну підтримку України та її активну роль у нашому відновленні, зокрема через щорічну участь у Конференції з питань відновлення України.

" ОЕСР була створена для підтримки післявоєнного відновлення Європи - сьогодні вона виступає партнером у відбудові та відновленні України. Ми дійсно цінуємо це партнерство. Ми обговорили подальшу взаємодію для просування нашої продуктивної співпраці та наступні кроки на шляху до повноправного членства України в ОЕСР", – резюмував Сибіга.

Джерело: https://x.com/andrii_sybiha/status/1943731700137091307

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

11 листопада: Яке сьогодні свято, все про цей день

Активи російської "Лукойл" в Іраку під загрозою через санкції США – ЗМІ

Країни ЄС у вересні надали захист 79,2 тис. біженцям з України, це рекорд з серпня 2023 року - Євростат

Міністри фінансів країн ЄС розглядатимуть у четвер два способи фінансової підтримки України – ЗМІ

Словацька прокуратура припинила слідство у справі про передання Україні винищувачів МіГ-29 - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 156 ворожих атак - Генштаб

Троє цивільних постраждали внаслідок атаки російського дрона у Харківській області - прокуратура

Уряд очікує на результати процесуальних дій щодо "Енергоатома" і готовий сприяти НАБУ та САП - Свириденко

Енергетики працюють над мінімізацією обмежень електрики, але ситуація може погіршитися з наступними атаками – глава Міненерго

Зеленський: Фактично кожного дня Україна застосовує далекобійні санкції проти РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА