Інтерфакс-Україна
08:09 14.07.2025

Троє цивільних постраждали внаслідок нічних атак російських БпЛА у Дніпропетровській області

1 хв читати
Троє цивільних постраждали внаслідок нічних атак російських БпЛА у Дніпропетровській області

Троє цивільних, з них двоє – діти, постраждали внаслідок нічних атак ворожих дронів у Дніпропетровській області, повідомив начальник ОВА Сергій Лисак у телеграм-каналі.

"Вночі агресор спрямував на область безпілотники. 10 з них, за інформацією ПвК, збили оборонці неба. Але є і влучання у двох районах. У Дніпровському постраждали троє людей. Всі госпіталізовані. Дві 13-річні дівчинки у стані середньої тяжкості. 51-річний чоловік – "важкий". Зайнялися 3 будинки, 2 гаражі, 4 господарські споруди та ліс. Знищені 7 авто, ще 4 – пошкоджені", - написав Лисак у Телеграм.

Він також повідомив, що у Криворізькому районі виникла пожежа й понівечена інфраструктура. У Нікопольському районі російська армія атакувала FPV-дронами та артилерією. Била по Нікополю, Покровській і Марганецькій громадах. Загиблих та поранених немає.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський повідомив про ухвалені рішення для збільшення імпорту електроенергії

Зеленський: Головне завдання для української делегації – дати реальну інформацію про наслідки російських ударів

Петиція щодо забезпечення безперебійного електропостачання у школах Києва не набрала необхідних голосів

Одна людина постраждала від ворожого удару по Харкову

Генштаб повідомив про ураження засобів ППО та складу БпЛА противника

Ворог бʼє по обʼєкту критичної інфраструктури – мер Харкова

В ГУРі показали президенту Чехії бойові можливості та інноваційний потенціал

Два данські винищувачі F-35 та французький літак-заправник провели навчання на південному сході Гренландії

На Львівщині сталася ДТП із рейсовим автобусом "Відень — Київ", постраждали дев'ять людей

Свириденко та очільник "Нафтогазу" обговорили питання забезпечення газом, особливо у прифронтових регіонах

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА