Інтерфакс-Україна
18:07 14.07.2025

Держава компенсуватиме повну вартість навчання дітям осіб, які отримали інвалідність внаслідок участі у Революції Гідності - Кабмін

2 хв читати

Кабінет міністрів України вніс зміни до порядку реалізації експериментального проєкту, за яким діти ветеранів, які навчаються за контрактом у закладах фахової передвищої або вищої освіти, можуть отримати компенсацію від держави.

"Зокрема, розширено категорію дітей, які можуть розраховувати на державну компенсацію вартості навчання. Тепер допомогу зможуть отримати й діти тих, хто стали особами з інвалідністю внаслідок поранень чи ушкоджень, отриманих під час участі в масових акціях протесту з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року — під час Революції Гідності", - йдеться у повідомленні Міністерства у справах ветеранів.

Крім цього, уряд уточнив категорії осіб, чиї діти мають право на компенсацію: діти осіб, які мають статус ветерана війни та вважаються зниклими безвісти за особливих обставин відповідно до закону "Про правовий статус осіб, зниклих безвісти за особливих обставин"; діти осіб, які мають статус ветерана війни та стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України відповідно до закону "Про соціальний і правовий захист осіб, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, та членів їхніх сімей". 

Також запроваджується: переважне право на отримання державної допомоги для здобувачів освіти, які завершують навчання у 2024/2025 навчальному році; механізм верифікації заявників для ретельної перевірки права на державну допомогу; обов’язок закладів освіти вносити інформацію про належність здобувачів освіти до відповідних категорій у Єдину державну електронну базу з питань освіти (ЄДЕБО). 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський анонсував розмову з Макроном

Росіяни продовжують атакувати БпЛА мешканців Херсону, є жертва та постраждалий

Зеленський за результатами переговорів з представниками США: Мир можливий лише завдяки силі

Ворог повторно вдарив по Херсону під час ліквідації рятувальниками пожежі

Одним із пріоритетів оновленого уряду буде збільшення власного виробництва зброї і розвиток усіх оборонних проєктів

Зеленський обговорив з віце-прем’єром Данії посилення ППО і подальший розвиток данської моделі

Зеленський планує запропонувати кандидатуру Шмигаля на посаду міністра оборони

США можуть продавати ракети малої дальності та снаряди членам НАТО для подальшої передачі Україні

Келлог заявив, що обговорить з Зеленським угоду Трампа з НАТО щодо поставок американської зброї

Генсек НАТО про угоду із США: Україна отримає величезну кількість військового обладнання

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА