Інтерфакс-Україна
09:21 18.07.2025

На Дніпропетровині в результаті дронової атаки загинув машиніст "Укрзалізниці" – голова правління

1 хв читати
На Дніпропетровині в результаті дронової атаки загинув машиніст "Укрзалізниці" – голова правління

Вночі на п’ятницю, 18 липня, в результаті російського удару із застосуванням БПЛА постраждали залізничники, повідомив голова правління "Укрзалізниці" Олександр Перцовський.

"Атака шахедів у Дніпропетровській області забрала життя машиніста, поранено (некритично) помічника", - написав Перцовський в Facebook в п’ятницю зранку.

Він зазначив, що ворог нарощує удари та розширює їхню географію.

"Змінюємо наші правила та алгоритми, працюємо із Силами оборони над посиленням захисту, але попри все робота залізничників стає дедалі ризиковішою. Цього тижня вже прощалися із колегами на Донеччині. Кожна втрата - надмірний біль, кожна втрата - означає маємо робити більше для захисту, для протидії ворогу, для підтримки Сил оборони", - наголосив він.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В ОП назвали атаку по Києву відповіддю Путіна на всі міжнародні зусилля щодо миру, закликали світ відреагувати

П'ятниця в Україні буде сухою і теплою, на півдні країни до 30°

У ДТП на Кіровоградщині загинуло 6 людей, серед них – дитина, ще 6 постраждали – ДСНС

Офіс ЄІБ у Києві пошкоджено внаслідок нічної російської атаки

СБУ: 68-річний мешканець прифронтового селища на Запоріжжі отримував від ворога дронами вибухівку для терактів

Голова Держводагентства: Водну кризу у постраждалих від воєнних дій регіонах можна подолати

Україна діятиме дзеркально у відповідь на рішення Угорщини заборонити в’їзд військовому - Сибіга

ГУР в Азовському морі уразив російський ракетний корабель проєкту "Буян-М"

В ЄС вважають навмисним удар РФ по будівлі поруч з представництвом Євросоюзу

УЧХ надає допомогу постраждалим від російської повітряної атаки у Києві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА