Інтерфакс-Україна
09:07 19.07.2025

У лікарні помер чоловік, поранений під час обстрілу Дніпровського району Дніпра 14 липня

1 хв читати
У лікарні помер чоловік, поранений під час обстрілу Дніпровського району Дніпра 14 липня
Фото: https://t.me/dsns_telegram/

У лікарні помер 51-річний чоловік, який зазнав поранень під час атаки на Дніпровський район Дніпра 14 липня, повідомив начальник Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак.

"У лікарні помер 51-річний чоловік, постраждалий під час атаки на Дніпровський район 14 липня. Увесь цей час лікарі намагалися врятувати його. Але отримані травми були занадто важкі", — написав Лисак у телеграм-каналі вранці в суботу.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Супермаркети Деснянського району Києва перейдуть на цілодобовий режим, працюватимуть як Пункти незламності

У соцмережах шириться інформація про двостороннє енергетичне перемир’я, офіційних підтверджень не надходило

Отримали першу партію енергетичного обладнання від уряду Німеччини - Свириденко

Ветеран-командир бойової машини може працювати в менеджменті логістики та службах технічної підтримки автопарків - Мінветеранів

США та Україні бракує чіткого бачення гарантій безпеки — голова євроінтеграційного комітету Ради

Продовжуються судові процеси щодо вимог податківців до Південного ГЗК з виплати 3,7 млрд грн до бюджету за невірно виплачені дивіденди

Оприлюднено демонстраційні варіанти НМТ-2026

Опалення столичних будинків може бути повністю відновлено до 1-2 лютого – директор ЦДЕ

Україна хоче приєднатися до Рекомендацій Ради ОЕСР щодо безпечного управління відходами і дослідження хімічних речовин

Україна та ОАЕ обговорили розвиток програми Food from Ukraine та розвиток агрохабів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА