Інтерфакс-Україна
13:42 19.07.2025

УЧХ надає допомогу постраждалим внаслідок російської атаки БпЛА на Одесу

1 хв читати
УЧХ надає допомогу постраждалим внаслідок російської атаки БпЛА на Одесу
Фото: https://www.facebook.com/RedCrossUkraine

Український Червоний Хрест (УЧХ) надає допомогу постраждалим внаслідок нічної російської атаки БпЛА на Одесу.

“Волонтери загону швидкого реагування Українського Червоного Хреста в Одеській області спільно з рятувальниками ДСНС евакуювали 4 людей із пошкодженого будинку”, - повідомив УЧХ у суботу у Фейсбуці.

На місці обстрілу волонтери надали першу допомогу 10 постраждалим, 19 людей отримали першу психологічну допомогу.

Наразі на місці працює пункт допомоги Українського Червоного Хреста, де можна перепочити, випити води або чаю, а також отримати гуманітарну допомогу.

Як повідомлялось, внаслідок російської атаки на Одесу в ніч на 19 липня один загиблий, шестеро постраждалих. Пошкоджені об'єкти цивільної інфраструктури - житлові багатоповерхівки, приватне домоволодіння, а також торговельні заклади, транспортні засоби.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кличко: З усього обсягу районами Києва освоєно тільки 20% виділених коштів

Якщо Угорщина припинить імпортувати російську нафту та газ, це прискорить кінець війни, заявив Кошта

Після повернення незалежності НАБУ-САП відповідальність на нас в рази більше – Кривонос

Зеленський про розгортання військ партнерів в Україні: Буде точно не в одиницях, а в тисячах

Українські фахівці розвивають далекобійність, були позитивні випробування – Зеленський

Україна готова зустрічатися з Орбаном, щоб проговорити причини блокування вступу до ЄС, - Зеленський

Команда ЄС прямує до Вашингтона, щоб працювати зі США над новим санкційним пакетом проти РФ, – Кошта

Зеленський і Кошта обговорили програму SAFE та скоординували кроки щодо перемовин про членство в ЄС

Ексзаступника голови ДФС Бамбізова затримано за підозрою в організації конвертцентру на 1,5 млрд грн

Зеленський: Важливо, щоб гарантії безпеки почали працювати вже зараз, під час війни, а не тільки після її закінчення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА