Інтерфакс-Україна
15:37 22.07.2025

МОЗ вже підписав 11 безпекових угод у сфері охорони здоров'я з європейськими партнерами – Ляшко

1 хв читати
МОЗ вже підписав 11 безпекових угод у сфері охорони здоров'я з європейськими партнерами – Ляшко

Міністерство охорони здоров'я підписало 11 безпекових угод у сфері охорони здоров'я з європейськими партнерами.

Як повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко на своїй сторінці в мережі "Фейсбук", наразі підписано угоди з Латвією, Швецією, Фінляндією, Литвою, Данією, Іспанією, Бельгією, Естонією, Францією, Норвегією та Італією.

Крім того, Ляшко повідомив, що в рамках міжнародного медичного партнерства, започаткованого в 2023 році з ініціативи Олени Зеленської, підписано 66 меморандумів про співпрацю між медичними установами з 24 країн. Зокрема, до партнерства вже долучилися 37 українських і 45 іноземних установ

"Євроінтеграція - незмінний стратегічний курс України. МОЗ впроваджує євроінтеграційні ініціативи, що посилюють нашу систему охорони здоров’я. Сьогодні маємо рекордний показник — 88% виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у сфері охорони здоров’я", - повідомив Ляшко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Гетманцев пропонує передбачити базові оклади для викладачів вишів на рівні 30-40 тис. грн в проєкті держбюджету-2026

РФ пошкодила чи зруйнувала майже 2 тис. об'єктів "Сумиобленерго"

Нацполіція за міжнародної співпраці викрила зловмисника на поширенні дитячої порнографії

Оборонна підтримка та фінансова допомога — у фокусі візиту Стефанчука до ФРН

Робочу групу зі збереження свідчень про події збройної агресії РФ очолить глава Укрдержархіву Хромов

Міжвідомча робоча група щодо вступу України у ЄС схвалила проєкт переговорної позиції по Кластеру 3

Кабмін визначив опалювальний період з 1 листопада 2025р по 31 березня 2026р

Українська делегація обговорить у Вашингтоні зміцнення ППО, енергетику та санкції проти РФ - Єрмак

Сибіга: Ще 7 країн мають намір доєднатися до ініціативи PURL

Місцевим органам необхідно звірити назви вулиць з переліком осіб та подій, що містять символіку російської імперської політики - голова УІНП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА