Інтерфакс-Україна
16:37 22.07.2025

Директор НАБУ: хотів би, щоб ситуація з НАБУ і САП не вплинула на військову допомогу Україні

1 хв читати
Директор НАБУ: хотів би, щоб ситуація з НАБУ і САП не вплинула на військову допомогу Україні

Директор Національного антикорупційного бюро (НАБУ) Семен Кривонос сподівається, що ситуація, яка склалася довкола Національного антикорупційного бюро (НАБУ) і Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) не вплине на військову допомогу Україні.

"Сподіваюся, що військова допомога нашим воїнам буде продовжуватися, бо це найголовніше. І я сподіваюся, що такі дії як раз на військову допомогу не вплинуть", - сказав Кривонос на брифінгу в Києві.

Він додав: "В мене дуже велике бажання, щоб навіть така ганебна сьогоднішня акція не вплинула на таку речі. Хотів би, щоб цього не відбулося. Переконаний, що і не відбудеться".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Прокуратура Хмельниччини повернула у власність громади частину пам’ятки національного значення – Єврейський некрополь

СБУ викрила в Одесі кліриків УПЦ (МП), які виправдовували воєнні злочини РФ

Протоку Дарданелли закрили через лісові пожежі в Туреччині

Інформація про начебто прорив російських військ в районі Покровська не відображає реальних фактів – СтратКом ЗСУ

Росіяни можуть готуватися до нових наступальних операцій, важлива єдність світу і тиск на РФ– Зеленський

Путін хоче, щоб Україна зникла як держава, тому розмови про "мінімальні вимоги Москви" безглузді – Подоляк

ОТУ "Донецьк" про свою зону відповідальності: Ситуація складна, неприємна та динамічна

ССО знищили радіолокаційний комплекс ТРЛК-10 "Скала-М" на ТОТ в Криму

Опитування: 63% українців надійним партнером вважають Європу, стосовно США так стверджують 42%

Автомобіль УЧХ пошкоджено під час обстрілу РФ Херсону

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА