Інтерфакс-Україна
23:29 23.07.2025

Умєров за результатами зустрічі у Стамбулі: 1200 людей візьмуть участь у гуманітарному обміні

1 хв читати

Ще понад 1 200 людей візьмуть участь у гуманітарному обміні між Росією та Україною, повідомив голова української делегації на перемовинах з РФ, секретар РНБО Рустем Умєров.

"Перш за все, наша домовленість і результат (зустрічі - ІФ-У) - гуманітарний трек. Це більше ніж 1200 людей. Це будуть обміни, реалізовані нашими колегами. І ми продовжимо наші подальші обміни", - сказав Умєров на брифінгу у Стамбулі у середу.

Коментуючи реакцію РФ на пропозицію України провести зустріч на рівні лідерів, Умєров зазначив, що українська сторона розповіла росіянам про свої очікування та теми.

Своєю чергою перший заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця підкреслив стосовно обмінів, що Україна не міняє дітей та цивільних. Він наголосив, що це РФ має повернути українських цивільних та дітей.

"Ми ж говоримо про обмін військовополонених", - додав Кислиця.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Маніфест 42 закликав Раду підтримати зміни до КПК щодо зменшення тиску на бізнес

Католицький університет на заяви Ворожбит: нам шкода, що ви вирішили залишити УКУ, але ставимося до нього з повагою і розумінням

Середньомісячні зарплати на АЗК з 1 жовтня мають бути не меншими 12 та 16 тис. грн залежно від розташування – закон №4536-ІХ

ЦПД: Путін готує інформаційне алібі і бреше щодо ударів по українській енергетиці

Судитимуть двох екскомандирів військової частини Київщини, які для збагачення приховали самогубство підлеглого - ДБР

Держетнополітики подала позов до суду про припинення діяльності афілійованої з РПЦ УПЦ (МП)

Уряд вдосконалив процедуру надання адмінпослуг у галузі насінництва

Міненерго розглядає створення інтерактивної карти для розташування зарядних станцій для електромобілів

Путін і Сі Цзіньпін не обговорювали можливість розміщення китайських миротворців в Україні, стверджує Ушаков

Судитимуть екскерівника Хмельницької окружної прокуратури, який незаконно отримав інвалідність - ДБР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА