Інтерфакс-Україна
19:00 28.07.2025

ДТЕК за тиждень повернув електропостачання понад 145 тис. абонентів у трьох областях

1 хв читати
ДТЕК за тиждень повернув електропостачання понад 145 тис. абонентів у трьох областях

Енергетикам операторів системи розподілу (ОСР) "ДТЕК Мережі" з 21 по 27 липня з дозволу військових вдалося виконати низку ремонтів енергообладнання після обстрілів, завдяки чому повернути світло у понад 145 тисяч осель в 119 населених пунктах у трьох областях.

"Минулого тижня енергетики продовжували усувати наслідки ворожих обстрілів. Найбільше – на Дніпропетровщині, де обстріли стають все частішими. З 21 по 27 липня тут вдалося відновити електропостачання в домівках 73,3 тис. родин", - повідомили у пресрелізі операційного холдингу у понеділок.

Продовжує залишатися зоною найбільш активних бойових дій Донеччина, де попри постійну небезпеку минулого тижня вдалося повернути світло у 68,8 тис. осель прифронтового регіону.

Не полишає ворог обстрілювати і Одеську область, через що без світла тимчасово залишалися 3,3 тис. родин. Енергетики відновили енергопостачання максимально оперативно, щойно сапери та військові надали дозвіл.

"З початку повномасштабного вторгнення ми повернули світло вже 20,1 млн родин Київщини, Дніпропетровщини, Одещини, Донеччини та міста Київ. В деяких населених пунктах, наближених до зони бойових дій, ми повертали світло вже десятки разів", – зазначила генеральна директорка "ДТЕК Мережі" Аліна Бондаренко.

"ДТЕК Мережі" розвиває бізнес з розподілу електроенергії та експлуатації електромереж в Києві, Київській, Дніпропетровській, Донецькій та Одеській областях. ОСР компанії обслуговують 5,1 млн домогосподарств і 150 тис. підприємств.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

10 вересня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Вторгнення дронів РФ – акт агресії, який створив реальну загрозу безпеці громадян – командування ЗС Польщі

Польща застосувала зброю проти об'єктів, які порушили її повітряний простір

Конгресмен Джо Вілсон заявив про напад РФ на країну НАТО

Авіаційні ресурси повідомляють про закриття двох аеропортів і активність польських ВПС на сході Польщі

Оперативне командування ЗС Польщі повідомило про посиленні заходи на тлі інформації про російські дрони над територією Польщі

Гринчук на зустрічі з місією МВФ обговорила підготовку до ОЗП та реформи в енергетиці

Попри збитки завдані ударами РФ польський бізнес продовжує присутність в Україні – МЗС Польщі

Свириденко закликала посилити санкційний тиск, який вже коштував РФ $160 млрд

Сили оборони відбили з початку доби 152 ворожі атаки - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА