Інтерфакс-Україна
16:03 29.07.2025

Станцію метро "Либідська" в Києві тимчасово зачинили через підозрілий предмет

1 хв читати
Станцію метро "Либідська" в Києві тимчасово зачинили через підозрілий предмет

Станцію "Либідська" гілки М2 столичного метрополітену у вівторок вдень тимчасово зачинили для пасажирів через виявлений підозрілий предмет, повідомила пресслужба Київської міської державної адміністрації (КМДА).

"На станції метро "Либідська" виявили підозрілий предмет. Із міркувань безпеки станція тимчасово зачинена на вхід і вихід для пасажирів", - сказано в повідомленні.

Разом з тим, як повідомляється, поїзди слідують повз станцію "Либідська" без зупинки.

На місце викликали вибухотехнічну групу, а про відновлення роботи станції повідомлять додатково.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 161 ворожу атаку - Генштаб

Німеччина рішуче блокує російські тіньові танкери у територіальних водах - ЗМІ

Трамп оголосив про формування "Ради миру" та перехід до наступної фази мирного плану для Гази

Венесуельська політикиня Мачадо під час зустрічі передала Трампу свою Нобелівську премію миру

Ворог окупував Красногірське та просунувся у кількох населених пунктах Запорізької та Донецької областей - DeepState

США ввели нові санкції проти іранських посадовців та банківських мереж - Мінфін

Кабмін ухвалив постанову про запуск цифрового дашборда для держслужбовців і громадян

Генштаб ЗСУ спростував заяву Герасимова про начебто захоплення 300 кв. км української території з початку січня

Суд Німеччини продовжив тримання під вартою підозрюваного у справі підриву "Північних потоків" Сергія Кузнєцова - ЗМІ

Свириденко обговорила зі спікеркою Сейму Латвії стан енергосистеми та подякувала за рішення виділяти 0,25% ВВП на допомогу Україні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА