Інтерфакс-Україна
23:38 29.07.2025

Рада у четвер може розглянути зміни до бюджету-2025 у частині фінансування ЗСУ

1 хв читати

Голова Верховної Ради Руслан Стефанчук припускає, що парламент 31 липня може розглянути зміни до державного бюджету на 2025 рік, пов'язані з фінансуванням Збройних сил України.

"Можливо, в цей же день (у день розгляду президентського законопроєкту щодо посилення ефективності НАБУ та САП - ІФ-У) ми будемо розглядати закон про коригування бюджету на 2025 рік", - сказав Стефанчук в ефірі національного телемарафону у вівторок.

Він підкреслив, що українські військові та ЗСУ мають відчувати фінансову і соціальну підтримку держави.

Стефанчук також наголосив, що Верховна Рада очікує внесення від нового уряду проєкту бюджету на 2026 рік.

"Ми будемо робити все для того, щоб пройшла нормальна дискусія в українському парламенту… Ми повинні зробити все для того, щоб ні в кого, в тому числі в наших партнерів, не було жодних сумнівів, що кожна копійка іде на нашу оборону, на наше зміцнення і на наближення сталого і справедливого миру", - зазначив Стефанчук.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Німеччина змінює систему підтримки українців, які прибули до країни з квітня 2025р. - ЗМІ

У Саудівській Аравії шкодують про те, що багато домовленостей, досягнутих у травні з Трампом, наразі реалізувати не вдалося - ЗМІ

Єрмак провів зустріч з послом ЄС в Україні, обговорили енергетику і боротьбу з корупцією

Дві підставні іранські компанії зареєстровані в Україні потрапили під санкції Мінфіну США

Сибіга після зустрічі G7: деякі партнери анонсували нові оборонні та енергетичні пакети

Зеленський провів розмову онлайн з представниками Сенату США

Уряд Німеччини зберігає довіру до України на тлі корупційного скандалу в енергетиці - ЗМІ

Сибіга поділився з главою МЗС Саудівської Аравії думками щодо того, як країни Затоки можуть сприяти досягненню миру в Україні

Глави МЗС G7 підтвердили підтримку України у захисті територіальної цілісності, погодилися, що поточна лінія зіткнення має бути відправною точкою для переговорів - заява

Сибіга на зустрічі з бразильським колегою наголосив на готовності України до беззастережного припинення вогню

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА