Єврокомісар Кос констатує, що Рада відновила незалежність НАБУ та САП, і говорить про пріоритетність боротьби з корупцією
Європейський комісар з питань розширення Марта Кос констатує, що Верховна Рада України виправила рішення, яке завдало шкоди незалежності Національному антикорупційному бюро України та Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі, але зазначає, що боротьба з корупцією має залишатися пріоритетом.
Відповідний допис вона зробила у четвер в соцмережі Х, коментуючи результати голосування Верховною Радою закон, яким відновлено незалежність антикорупційних інституцій України.
"Рада виправила рішення минулого тижня, яке завдало шкоди, підриваючи незалежність НАБУ та САП. Сьогоднішній закон відновлює ключові гарантії, але проблеми залишаються. ЄС підтримує вимоги українських громадян щодо реформ. Підтримка фундаментальних цінностей та боротьба з корупцією мають залишатися пріоритетом", - написала Кос.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
У Києві проходить акція на підтримку відновлення незалежності НАБУ та САП
13:44, 31.07.2025
Свириденко про відновлення незалежності НАБУ/САП: Це чітка відповідь на очікування суспільства та партнерів
13:41, 31.07.2025
Інформація про нібито підготовку підозри прем’єр-міністру та посадовцям Офісу президента не відповідає дійсності – НАБУ та САП
13:36, 31.07.2025
Рада повернула незалежність НАБУ/САП
13:22, 31.07.2025
Стефанішина обговорила з єврокомісаркою Кос наступні кроки у межах процесу вступу України до ЄС
16:01, 16.06.2025
ОСТАННЄ
Стало відомо про 3 загиблих внаслідок вчорашнього удару РФ по Краматорську – ОВА
10:23, 01.08.2025
Кабмін визначив питання, що належать до компетенції віцепрем’єра Качки
09:52, 01.08.2025
Комітет Сенату США підтримав виділення $1 млрд для України у проєкті оборонного бюджету - ЗМІ
09:49, 01.08.2025
СБУ викрила посадовця Міноборони, який розтратив 1 млрд грн на закупівлі харчування для ЗСУ
09:45, 01.08.2025
Енергетичний імпорт ЄС зі США визначатиме ринок, міркувати про обсяги та ціни передчасно - ЄК