Інтерфакс-Україна
07:51 02.08.2025

У Вінниці стався конфлікт між ТЦК та представниками ГО через затримання чоловіка, що ухилявся від служби, - поліція

1 хв читати
У Вінниці стався конфлікт між ТЦК та представниками ГО через затримання чоловіка, що ухилявся від служби, - поліція

У Вінниці стався конфлікт між військовослужбовцями ТЦК та групою громадян, зокрема, представників громадської організації на тлі затримання чоловіка, який перебував у розшуку та ухиленні від служби, повідомляє Національна поліція Вінницької області.

"Попередньо встановлено, що військовослужбовці ТЦК під час заходів з оповіщення громадян про мобілізацію, виявили чоловіка, який перебував у розшуку за ухилення від військової служби", - ідеться в повідомленні.

Як зазначається, конфлікт відбувався біля вінницького стадіону. До установи підійшли близько 80 громадян, частина з яких виламали ворота об'єкта та намагалися прорватися всередину. До людей було застосовано поліцейські заходи, аби відтіснити їх за територію об'єкта.

За інформацією учасників заходу, до них застосовували сльозогінний газ.

Наразі поліцейські проводять перевірку та забезпечують охорону громадського порядку біля будівлі.

За даними місцевих пабліків, вранці 1 серпня на стадіон "Локомотив" начебто привезли близько 100 чоловіків для проведення мобілізаційних заходів. Згодом там почали збиратися жінки, підлітки та родичі мобілізованих. Протестувальники вимагали відпустити людей. На місце інциденту прибули близько десяти екіпажів Нацполіції. Присутні виламали двері входу на стадіон. Близько 23:30 в хід пішли перцові балончики. Почалися перші затримання.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна розраховує на активність американської сторони щодо заходів деескалації — Зеленський

Команда України вирушить на тристоронні переговори в ОАЕ ввечері 2 лютого після підготовчої наради — Зеленський

Зеленський: Більш ніж 500 багатоквартирних будинків в Києві - без опалення

Для проєкту "Сталеві союзники" зібрано $500 тис. на наземні роботизовані платформи для ЗСУ - Сибіга

Свириденко: перші 10 тис. "Пакунків тепла" отримали мешканці найбільш постраждалих районів Києва та Київщини

"Укренерго" в понеділок застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Кількість загиблих шахтарів зросла до 15, постраждалих семеро - ДТЕК оновив свій допис

ДТЕК повідомляє про 13 загиблих та 8 поранених внаслідок атаки РФ на автобус шахтарів на Дніпропетровщині

Загинули 12 осіб, ще 7 постраждали через атаку ворожих БпЛА на Дніпропетровщині

Шмигаль: вночі завершився ремонт високовольтної лінії, що з’єднує Україну з Молдовою

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА