Інтерфакс-Україна
20:17 04.08.2025

У ЦПД спростували інформацію про нібито скасування Польщею безвізу з Україною

1 хв читати
У ЦПД спростували інформацію про нібито скасування Польщею безвізу з Україною

Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони України (ЦПД) спростував розповсюджувану в мережі інформацію про нібито намір Польщі припинити безвізовий режим з Україною.

"Ця інформація не відповідає дійсності. Йдеться про особисту думку, одного з польських політиків, який не впливає на прийняття подібних рішень", - йдеться у повідомленні ЦПД на сторінці у Facebook.

Як зазначили у Центрі, безвізовий режим між Україною та Польщею діє на основі загальноєвропейського рішення: його було запроваджено всіма країнами ЄС, які входять до Шенгенської зони.

Формально для скасування або обмеження безвізу потрібне рішення на рівні Європейського Союзу.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна і Канада обговорили питання підтримки ветеранів та посилення санкційного тиску на РФ - Свириденко

Масована атака РФ на Сумщину триває майже добу, зафіксовані влучання в Сумській і Роменській громадах

Німеччина підтримує надання Україні гарантій безпеки, наближених до рівня членства в НАТО

Сибіга про допис Сіярто: Енергетична безпека Угорщини у ваших власних руках

Голова МЗС Словаччини: Україна шкодить своїм інтересам, адже ризикує залишитися без пального

Через ракетний удар РФ знеструмлено населені пункти Сумського району – ОВА

На Дніпропетровщині поліція застрелила чоловіка, який з ножем напав на людей, рятувальників і правоохоронців

У Києві в понеділок запровадять тимчасові обмеження руху через візит іноземних делегацій

Зеленський ознайомився з новітніми українськими розробками та обговорив оборонну співпрацю з партнерами

Велика Британія продовжує програму підготовки українських військових за Interflex до кінця 2026 року

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА