Інтерфакс-Україна
22:28 04.08.2025

Дія тимчасово призупинила дві послуги для водіїв – тривають технічні роботи

1 хв читати
Дія тимчасово призупинила дві послуги для водіїв – тривають технічні роботи

Послуги із заміни технічного паспорта та перереєстрації транспортного засобу через застосунок "Дія" тимчасово недоступні.

"Водії та водійки, заміна техпаспорта та перереєстрація транспортного засобу через застосунок Дія тимчасово не працюють", – повідомили у пресслужбі.

Наразі команда "Дії" спільно з Головним сервісним центром МВС працює над відновленням повноцінної роботи зазначених послуг.

При цьому в застосунку залишаються доступними сервіси з відновлення або заміни водійського посвідчення, а також призначення або скасування належного користувача транспортного засобу.

Джерело: https://t.me/diia_gov/5300

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НВМК планує проведення архітектурних конкурсів на ключові об'єкти та споруди меморіалу після завершення війни

Буданов, Умєров і Арахамія уже в США

Петиція щодо створення безбар'єрного пішохідного середовища на вул. Хрещатик і Майдані Незалежності не набрала необхідних голосів

Порошенко передав допомогу військовим на Сумщині

7 корпус ДШВ: окупанти хочуть вийти до пануючих висот Закітного та Кривої Луки для обстрілів Словʼянська, Лиману та Миколаївки

Держприкордонслужба викрила спробу контрабанди техніки Apple на 35 млн грн

Через нічну атаку РФ знеструмлені споживачі на Одещині та Київщині, графіки не діють - Міненерго

Віцепрем’єр Кулеба та президент Чехії обговорили питання відновлення житла та енергетичної стійкості громад

Окупанти атакували Запоріжжя, у місті пожежа — ОВА

У Сумській області введено аварійні відключення світла - "Сумиобленерго"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА