Інтерфакс-Україна
12:49 05.08.2025

Фонд Japan Foundation підтвердив готовність розвивати Японський центр в Україні - Міносвіти

1 хв читати

Фонд Japan Foundation підтвердив готовність розвивати Японський центр в Україні, повідомило Міністерство освіти і науки.

"Під час зустрічей представники України та Японії обговорили подальшу співпрацю в галузі освіти та культури. Фонд Japan Foundation підтвердив готовність розвивати Японський центр в Україні. З Міністерством освіти Японії домовилися посилити академічну мобільність українських студентів, школярів і науковців, а також реалізовувати спільні наукові дослідження", - йдеться в повідомленні міністерства по результатам відрядження української делегації до Японії. 

Крім того, зазначається, що Японія підтримуватиме українські школи — інвестуватиме у відновлення навчальних закладів, забезпечення їх навчальними матеріалами, обладнанням і цифровими пристроями для дітей і вчителів.

У відомстві нагадали, що з початку повномасштабного вторгнення росії Японія надає Україні безпрецедентну підтримку, зокрема в освітньому секторі.

"Співпраця в межах Програми екстреного відновлення між урядом України та Японським агентством міжнародного співробітництва (JICA) Office сприяє фінансуванню масштабних змін в освіті. МОН є учасником трьох фаз Грантової програми "Невідкладне покращення обладнання для надання освітніх послуг", - йдеться в повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рютте відкидає можливість російського вето на вступ України до НАТО

Частина республіканців у Конгресі США різко критикують план Трампа щодо України - ЗМІ

Експорт нафти з РФ завдяки санкціям впав на 15-20% – Власюк

Сили оборони відбили з початку доби 216 ворожих атак - Генштаб

Бригади повинні самостійно готувати поповнення до бойових дій відповідно до конкретних вимог - Паліса

Жінка й дитина загинули в Херсоні внаслідок атаки російського дрона – прокуратура

Прокурор Джорджії закрив справу проти Трампа і його союзників про втручання у вибори

Кількість загиблих у пожежі в Гонконгу зросла до 36 людей, ще 279 – зникли безвісти

Ще п'ятьох кримчан засудили окупанти до 13-19 років колонії за участь у Хізб ут-Тахрір

Українські воїни захищають позиції, і це основа нашої можливості вести перемовини в інтересах країни - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА