Інтерфакс-Україна
14:02 06.08.2025

Кабмін призначив Карташова заступником міністра економіки, Кірієнко - заступником міністра соцполітики

1 хв читати
Кабмін призначив Карташова заступником міністра економіки, Кірієнко - заступником міністра соцполітики

Кабінет міністрів призначив Павла Карташова заступником міністра економіки, довкілля та сільського господарства України, Тетяну Кірієнко - заступником міністра соціальної політики, сім’ї та єдності України.

Як повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у телеграм-каналі, відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду у середу.

Карташов був радником з економічних питань посольства України в США, а Кірієнко - заступником голови Державної податкової служби України.

В той же час уряд звільнив Оксану Осьмачко з посади заступника міністра аграрної політики та продовольства і Артема Романюкова - з посади заступника міністра з питань стратегічних галузей промисловості з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Зелена" гілка Київського метрополітену відновила рух у звичайному режимі

У Запоріжжі рятувальники потрапили під повторний обстріл росіян, один надзвичайник постраждав

На Харківщині від обстрілу постраждало агропідприємство

Глава МЗС Польщі Сікорський отримав звання почесного доктора Львівського університету ім. І.Франка

УКФ планує оголосити окремий конкурс для підтримки музичної індустрії в 2026 році

Енергетики повністю заживили споживачів Черкащини й частково зменшили обсяг відключень на Харківщині – Міненерго

Сенат США схвалив оборонний бюджет на $952 млрд, на допомогу Україні передбачено $500 млн – ЗМІ

СБУ затримала лікаря, клірика та ексохоронця соратника Медведчука за організацію схем для ухилянтів

Графіки погодинних відключень е/е можливі лише за командою "Укренерго", про що споживачам оперативно повідомлять, – "ДТЕК"

Тетяна Чорновол скористалася відстрочкою на рік, наданою їй ЦВК

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА