Прокуратура через суд вимагає знести ресторан у парку Шевченка в Києві та повернути ділянку громаді
Шевченківська окружна прокуратура міста Києва у судовому порядку вимагає скасувати реєстрацію права власності на будівлю ресторану площею майже 500 кв.м., знести її та повернути територіальній громаді столиці земельну ділянку площею 0,0567 га., повідомила Київська міська прокуратура.
"Йдеться про ділянку, що розташована в Парку-пам’ятці садово-паркового мистецтва місцевого значення "Парк ім. Т.Г. Шевченка", яка належить до категорії земель природно-заповідного фонду України, охороняється як національне надбання, щодо якого встановлюється особливий режим охорони, відтворення та використання", - повідомляється на сайті відомства в середу.
Органами прокуратури встановлено незаконність будівництва та подальшої реєстрації права власності на цю будівлю, в парку, де заборонена будь-яка діяльність, не пов’язана з безпосередніми функціями парку, а також заборонено розміщення будівель і споруд. Реагуючи на ці порушення, Шевченківська окружна прокуратура м. Києва звернулася до Господарського суду міста Києва.
Господарським судом міста Києва відкрито провадження за позовом прокурора та призначено підготовче судове засідання.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Суд переніс на невизначений термін розгляд справи про розірвання договору оренди УПЦ (МП) з Києво-Печерською лаврою
18:49, 18.12.2025
САП: Касаційний суд лишив в силі вирок нардепу Сольвару
18:58, 16.12.2025
Вирок екс-президенту Януковичу набрав законної сили – прокуратура
18:43, 16.12.2025
Воєнний стан не звільняє державу від сплати пені за затримку відшкодування ПДВ — КАС ВС
17:01, 16.12.2025
Росіянина, який катував цивільне населення під час окупації Липецької ОТГ, заочно засуджено до 12 років ув’язнення
14:05, 16.12.2025
ОСТАННЄ
Трамп обговорив з Токаєвим війну в Україні і збирається запросити Казахстан та Узбекистан на саміт G20 в 2026 році
02:27, 24.12.2025
Держадепартамент США збирається заборонити в'їзд в країну особам, яких вважає відповідальними за цензурування американських онлайн-платформ в Європі - Рубіо
01:29, 24.12.2025
Правила єдині для всіх – Нацбанк прокоментував рішення Revolut закрити рахунки клієнтам в Україні
00:37, 24.12.2025
Німецьку ультраправу партію AfD звинувачують у збиранні інформації для Кремля - ЗМІ
00:35, 24.12.2025
Сибіга скоординував із австралійською колегою подальші кроки для подальшого зміцнення оборонних спроможностей України