Інтерфакс-Україна
21:22 06.08.2025

Україна запропонувала партнерам сформувати спільну позицію на рівні радників з питань безпеки - Зеленський

1 хв читати
Україна запропонувала партнерам сформувати спільну позицію на рівні радників з питань безпеки - Зеленський
Фото: https://t.me/V_Zelenskiy_official/

Україна запропонувала, щоб найближчим часом радники з питань безпеки України та партнерів обговорили, щоб визначити спільну позицію.

"І ми запропонували, щоб найближчим часом наші представники України та партнерів, наші радники з питань безпеки говорили, щоб визначити нашу позицію, нашу спільну позицію і наш спільний погляд. Для нас, для України це дуже важливо", - сказав Зеленський у вечірньому зверненні, коментуючи свою розмову з президентом США Дональдом Трампом.

"Україна точно захистить свою незалежність. Нам усім потрібен тривалий та надійний мир. Росія повинна закінчити війну, яку сама ж і почала", - наголосив президент.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Київ не втручається у справу українця, затриманого в Польщі у справі "Північних потоків", але консультує його, – посол

Український фільм "Ти - космос" здобув головну нагороду на Future Gate Sci-Fi Film Festival в Чехії

Виробник хумусів Yofi зупинив роботу після російського обстрілу

Україна висловила занепокоєння щодо виступів російських культурних діячів у Швейцарії

Внаслідок атак РФ є знеструмлення у кількох регіонах

Прокуратура повідомляє про двох загиблих через нічні атаки ворога у Сумському районі

Російські дрони вночі атакували Ніжин, Прилуки, Семенівку, є влучання у нафтобазу та залізницю – Чернігівська ОВА

Мінкультури провело перше засідання Альянсу культурної стійкості

ДБР повідомило про підозру екскерівнику Секретаріату омбудсмена у службовій недбалості на 1,6 млн грн

Австралія передала незаконно вивезені з України предмети археології

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА