Поліція затримала чоловіка, який відкрив стрілянину в "МакДональдзі" в Черкасах
Поліція Черкас затримала чоловіка за стрілянину в "МакДональдзі", повідомили у Національній поліції України.
"Чоловік зайшов до приміщення, здійснив кілька пострілів зі зброї, унаслідок чого сам себе поранив, а після зачинився у вбиральні. Силами спецпідрозділу КОРД його затримали, більше ніхто не постраждав. Потерпілого госпіталізовано", - йдеться у повідомленні у Телеграмі.
За інформацією правоохоронців, подія сталась сьогодні близько 11:00 години: до поліції надійшло повідомлення про стрілянину на вулиці Смілянській. Одразу було введено спеціальну поліцейську операцію.
Поліцейські негайно евакуювали відвідувачів та персонал, а також огородили прилеглу до закладу територію.
"Протягом години стрілка затримали спецпризначенці КОРД. Нині він затриманий у процесуальному порядку, медики надають йому необхідну допомогу", - повідомили поліцейські.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Чоловік, який відкрив стрілянину в "МакДональдзі", підстрелив сам себе, його госпіталізовано - джерела
12:50, 07.08.2025
В Черкасах чоловік відкрив стрілянину в "МакДональдзі"
12:08, 07.08.2025
В Німеччині затримано трьох підозрюваних "громадян Рейху" з групи Рейсса
11:27, 07.08.2025
На Кіровоградщині затримано банду, яка труїла людей і вимагала неіснуючі борги – глава Нацполіції
12:00, 06.08.2025
У Черкасах затримали чоловіка, який через перевірку документів представниками ТЦК погрожував підірвати гранати
14:36, 05.08.2025
ОСТАННЄ
ДБР розслідує обставини смерті громадянина України – етнічного угорця - в лікарні на Закарпатті
15:36, 07.08.2025
Путін назвав ОАЕ одним із підходящих місць для його зустрічі з Трампом
15:28, 07.08.2025
Зеленський і Макрон погодилися, що робота на рівні радників і на рівні лідерів має бути результативною
15:12, 07.08.2025
Трамп і Путін проведуть зустріч найближчим часом; обговорюється тристоронній саміт із Зеленським
15:10, 07.08.2025
АП ВАКС залишила без змін запобіжний захід колишньому віцепрем’єр-міністру