Інтерфакс-Україна
14:52 09.08.2025

У Дніпрі прокуратура розслідує можливе побиття колишнього військового працівниками ТЦК

1 хв читати

У Дніпрі розпочали розслідування через можливе побиття колишнього військового працівниками ТЦК, повідомляє Спецпрокуратура Східного регіону.

"8 серпня 2025 року на одному з телеграм-каналів оприлюднено відеозапис, на якому зафіксовано можливе побиття колишнього військовослужбовця працівниками територіального центру комплектування та соціальної підтримки…. Наразі, вирішується питання щодо реєстрації окремого кримінального провадження за фактом фізичного спротиву працівникам ТЦК", - йдеться у повідомленні прокуратури у Фейсбуці.

Досудове розслідування доручено слідчим слідчого управління ГУНП в Дніпропетровській області.

В той же час у Дніпропетровському обласному ТЦК та СП інформацію про інцидент назвали маніпулятивною, оскільки група оповіщення зупинила громадянина, а у цей момент до них підійшов "невідомий чоловік в стані алкогольного сп’яніння у цивільному одязі".

Чоловік нібито представився чинним військовослужбовцем, почав ображати та провокувати представників РТЦК та СП. "У ході конфлікту з’ясувалося, що ця особа не є чинним військовослужбовцем і була знята з військового обліку" - повідомляють у ТЦК і говорять про можливість відкриття окремого кримінального провадження за фактом фізичного спротиву працівникам ТЦК.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський обговорив із президентом Фінляндії Стуббом "координацію позиції" щодо спільної роботи з США для припинення російської агресії

Зеленський обговорив із премʼєром Іспанії Санчесом необхідність врахування "спільної європейської позиції" на шляху до справедливого миру

Ворожий БпЛА поцілив у меблевий магазин у Харкові, є поранені - Терехов

Керівник ЦПД: Путін продовжує вдавати, що він може говорити про Україну без України

Зустріч представників США, України та Європи планується у суботу в Британії - ЗМІ

Політики та експерти переконані, що Трамп спробує змусити Україну піти на поступки РФ

Віткофф неправильно зрозумів заяви Путіна і прийняв їх за поступку - ЗМІ

Зеленський знов говорив із Макроном

Новим речником Міноборони став журналіст та телеведучий Дрималовський

РФ вимагає від України відмовитись від оборонної лінії в Донецькій області без гарантій, що бої не відновляться – ISW

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА