Інтерфакс-Україна
19:25 09.08.2025

Окупанти атакують Дніпропетровщину дронами і артилерією, двоє постраждалих

1 хв читати
Окупанти атакують Дніпропетровщину дронами і артилерією, двоє постраждалих

Російські війська в суботу продовжують атакувати дронами та артилерією Дніпропетровську область, постраждали дві людини, повідомив глава ОВА Сергій Лисак.

"На Нікопольщині протягом дня від ворожих ударів потерпали сам Нікополь, Мирівська, Покровська, Марганецька, Червоногригорівська громади. Туди агресор спрямовував FPV-дрони, обстрілював в артилерії", - написав він в телеграмі.

За словами Лисака, внаслідок обстрілів постраждали 46-річний чоловік і 44-річна жінка. Їх доправили до лікарні.

Також виникли пожежі. Вогонь знищив 2 приватні будинки, 3 господарські споруди. Ще 6 осель і 2 господарські споруди в районі пошкоджені. Зачепило лінію електропередач.

Разом з тим, Синельниківщину противник атакував БпЛА та ракетами. Там також було кілька займань. Понівечені п'ятиповерхівка і авто.

А в Зеленодольській громаді, що на Криворіжжі, через удар безпілотником загорілася суха трава.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський та європейські лідери заявляють про використання всієї вартості заморожених суверенних активів РФ для допомоги Україні

Ексдиректору "Молодого театру" у Києві повідомлено про підозру у сексуальному насильстві щодо студенток - прокуратура

У Костянтинівці загинула цивільна людина через ворожі обстріли минулої доби

Чоловіка, що стріляв в Фіцо, засуджено до 21 року ув'язнення – ЗМІ

Російські дрони наразі не дозволяють проводити роботи з повернення е/е Чернігову та півночі області – заява Міненерго

Постпреди країн ЄС погодили пропозицію щодо надання Києву кредиту за рахунок заморожених активів РФ – ЗМІ

В Києві судитимуть експрацівника прокуратури, який в нетверезому стані скоїв смертельну ДТП

Російські війська просунулися поблизу Малинівки, Полтавки та Калинівського – DeepState

Глава МВС: координуємо дії екстрених служб на Чернігівщині, щоб повернути світло після ворожих обстрілів

Деякі лідери ЄС хочуть бути присутніми на запланованій зустрічі Путіна і Трампа в Будапешті – ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА