Інтерфакс-Україна
19:58 10.08.2025

Дрони ГУР атакували російський НПЗ за 2000 км від України

1 хв читати
Дрони ГУР атакували російський НПЗ за 2000 км від України

В результаті спецоперації Головного управління розвідки Міноборони України у неділю, 10 серпня, було уражено нафтопереробний завод "ЛУКОЙЛ-Ухтанефтепереработка".

Як повідомляють джерела в ГУР Міноборони, атаковане підприємство розташовано у російській республіці комі за понад дві тисячі кілометрів від кордону України. Уражений обʼєкт бере участь у постачанні окупаційної армії паливно-мастильними матеріалами.

b5118542-e15d-4178-b48f-e30bf0333878
картинки jpg

 

За інформацією тамтешніх телеграм-каналів, місцеві мешканці почули відразу кілька гучних вибухів в районі НПЗ, після чого туди поїхали пожежні автомобілі, "швидкі" та інші екстрені служби. Окремі місцеві публіки повідомили, що внаслідок вибухів щонайменше в одній цистерні на території НПЗ з’явилася пробоїна. Крім того, місцеві мешканці повідомляють про зникнення в місті електроенергії та мобільного інтернету.

 

a9972718-2dde-474e-9314-b80ae7f95329

Джерела в українській розвідці додають, що дрони уразили резервуар з нафтопродуктами з подальшим розливом вмісту та пошкодили установку з переробки газу та газового конденсату, що використовується для виготовлення пропан-бутану та бензину.

ОСТАННЄ

Мерц заявив, що умови миру між Україною й РФ не можуть стати винагородою для агресії

Кількість постраждалих внаслідок ворожої атаки по Запоріжжю зросла до дванадцяти – ОВА

Восьмеро постраждалих внаслідок ворожої атаки по Запоріжжю

Попередньо двоє людей постраждали внаслідок ворожої атаки по Запоріжжю

Росіяни зберігають активність на покровському напрямку, всього на фронті відбулося 64 боєзіткнення

Зеленський і Алієв обговорили енергетичну співпрацю України та Азербайджану

Окупанти обстріляли Купʼянськ-Вузловий, одна людина загинула, ще двоє поранені

УЧХ надає допомогу евакуйованим з району Корабел у Херсоні

Вкрай небезпечно для кожного народу, якщо якусь державу вважатимуть просто "територією" й намагатимуться поділити, – Зеленський

Через ворожий удар по прикордонню на Харківщині шпиталізовано літню жінку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА