Інтерфакс-Україна
15:25 11.08.2025

Телефонна розмова Стефанчук - Мецола: рішення, досягнуті без участі України, не сприятимуть встановленню справедливого миру

1 хв читати
Телефонна розмова Стефанчук - Мецола: рішення, досягнуті без участі України, не сприятимуть встановленню справедливого миру

Домовленості, досягнуті без участі України, не сприятимуть встановленню справедливого миру, вважають голова Верховної Ради Руслан Стефанчук та президентка Європейського Парламенту Роберта Мецола.

"Провів телефонну розмову з президенткою Європейського Парламенту Робертою Мецолою. Погодилися, що Європа та європейські інституції мають бути активними учасниками процесу завершення війни й досягнення справедливого та стійкого миру. На наше спільне переконання, будь-які рішення, ухвалені без участі України, будуть рішеннями проти миру. Мир має бути справедливим", - написав Стефанчук у Фейсбуці у понеділок.

За словами Стефанчука, у розмові з Мецолою він підкреслив, що Україна розраховує на посилення санкційного тиску на агресора - Російську Федерацію, збереження й нарощування військової та фінансової допомоги Україні, а також на максимальне сприяння інтеграції України до ЄС.

"Ми й надалі будемо спільно працювати задля справедливого миру та безпеки в Україні та Європі", зазначив спікер Верховної Ради.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Уряд розширив "Дія.City" на компанії з цифрового моделювання будівель та обробки аудіовізуальних творів

Глави МЗС України і Естонії обговорили важливість європейської єдності для глобальної стабільності

Трамп заявив, що поїде у п'ятницю в РФ, щоб поговорити з Путіним

Начальник Генштабу визначив перелік з 46 підрозділів для операторів дронів за "Контрактом 18-24"

Свириденко відвідала штаб бригади "Хартія", обговорила потреби підрозділу

Віртуальні переговори з главами європейських держав, Зеленським і Трампом пройдуть у середу - Мерц

ГУР володіє програмою засідання російсько-індійської комісії з військової співпраці, яка пройде 15-18 вересня

Кіберкорпус ГУР атакував одного з найбільших постачальників інтернет-послуг для силових відомств РФ

Заступниця голови фракції "Голос": Перемовини Трампа і Путіна без участі України — загроза для світу

Двосторонній формат перемовин Росія-США не вирішить питання війни і миру – Подоляк

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА