Інтерфакс-Україна
18:54 11.08.2025

В Нікопольському районі 6 постраждалих від атак РФ, пошкоджені 5 осель і багатоповерхівка - обладміністрація

1 хв читати
В Нікопольському районі 6 постраждалих від атак РФ, пошкоджені 5 осель і багатоповерхівка - обладміністрація
Фото: https://t.me/dnipropetrovskaODA

Шість мирних мешканців Нікопольського району Дніпропетровської області постраждали внаслідок російських обстрілів та дронових атак в понеділок, повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак.

"Постраждали шестеро людей. Окрім тих, про кого повідомлялося раніше, 84-річний чоловік. Він лікуватиметься амбулаторно", - написав Лисак в Телеграм.

За його словами, внаслідок атак виникли кілька пожеж. Вогонь знищив один приватний будинок і дах іншого, гараж, три господарські споруди. "Пошкоджені 5 осель і багатоповерхівка. Понівечені 2 підприємства. Зачепило газогін, 3 легковики, ще одне авто – вщент розбите", - розповів голова обладміністрації.

Також ворожі дрони атакували територію Грушівської громади Криворізького району та Новопавлівської громади Синельниківського району, в останній пошкоджений приватний будинок. Усього, за словами Лисака, Дніпропетровська область протягом дня пережила десятки атак.

Раніше Лисак повідомляв про п'ятьох постраждалих, з них троє з Нікополя, двоє – з Марганецької громаді Нікопольського района, один з них у важкому стані.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна розраховує на активність американської сторони щодо заходів деескалації — Зеленський

Команда України вирушить на тристоронні переговори в ОАЕ ввечері 2 лютого після підготовчої наради — Зеленський

Зеленський: Більш ніж 500 багатоквартирних будинків в Києві - без опалення

Для проєкту "Сталеві союзники" зібрано $500 тис. на наземні роботизовані платформи для ЗСУ - Сибіга

Свириденко: перші 10 тис. "Пакунків тепла" отримали мешканці найбільш постраждалих районів Києва та Київщини

"Укренерго" в понеділок застосовуватиме обмеження електроенергії в усіх регіонах України

Шмигаль: вночі завершився ремонт високовольтної лінії, що з’єднує Україну з Молдовою

Таяні: Італія підтримує вступ України до ЄС, але пріоритетом залишаються Балкани

Міноборони України: Швеція готує один із найбільших пакетів безпекової допомоги - ППО, радари Saab, РЕБ та дрони

Загинула жінка, ще одна дістала поранень у Слов'янську через ворожу атаку ФАБ-250

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА