Інтерфакс-Україна
18:39 12.08.2025

До системи оцінювання повсякденного функціонування, яка замінила МСЕК, вже залучені 300 багатопрофільних лікарень – Карчевич

1 хв читати
До системи оцінювання повсякденного функціонування, яка замінила МСЕК, вже залучені 300 багатопрофільних лікарень – Карчевич

До системи оцінювання повсякденного функціонування, яка замінила систему МСЕК, вже залучені 300 багатопрофільних лікарень, на базі яких проводиться таке оцінювання, повідомила заступниця міністра охорони здоров'я України з питань цифрового розвитку Марія Карчевич.

"До оцінювання ми залучили лікарів-практиків, які щоденно здійснюють медичну практику, які можуть краще оцінити стан пацієнта і обмеження, які має людина. На сьогодні залучені вже 300 багатопрофільних найкращих лікарень і, фактично, 6 тисяч лікарів, які щоденно працюють в експертних командах", - сказала вона в ефірі телемарафону.

Карчевич повідомила, що з початку року у новій системі було прийняті 290 тис. рішень, в тому числі було розглянуто 45 тис. справ, які дісталися від системи МСЕК.

При цьому Карчевич зазначила, що у новій системі оцінювання повсякденного функціонування для поранених військових та для цивільніх "є майже ідентичним, але водночас є певні свої специфічні моменти". Зокрема, спрямувати військового на оцінювання окрім лікуючого лікаря можуть також військово-лікарські комісії.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Атака ворожих БпЛА спровокувала пожежу в Чугуєві, без постраждалих

Президент Латвії: НАТО має продемонструвати силу у відповідь на провокації РФ

Трамп: війна в Україні швидко не завершиться

Росіяни скинули два ФАБ на Запоріжжя - Федоров

Трамп і Макрон обговорили війну в Україні, підтримку Києва та роль міжнародної допомоги

Сибіга подякував Ірландії за додаткові 35 млн євро допомоги для підтримки людей в Україні

Зеленський і Бербок обговорили пріоритети України та ініціативу щодо засудження викрадення й депортації дітей

Рубіо: якщо не буде шляху до миру в Україні в короткостроковій перспективі, США вживатимуть необхідних заходів як ціну за агресію

Рубіо: США залишаються відданими мирному врегулюванню в Україні, але у випадку відсутності інтересу до цього - зважують і інші варіанти

Зеленський обговорив із принцом Ліхтенштейну продовження гуманітарної допомоги Україні та загрози з боку РФ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА