Інтерфакс-Україна
20:05 12.08.2025

ВАКС засудив на 5 років ув'язнення депутата райради Одещині за підбурювання до підкупу місцевих депутатів

1 хв читати
ВАКС засудив на 5 років ув'язнення депутата райради Одещині за підбурювання до підкупу місцевих депутатів
Фото: http://bank.gov.ua/

Вищий антикорупційний суд засудив до 5 років позбавлення волі депутата однієї з районних рад Одеської області за звинуваченням у підбурюванні до підкупу депутатів і службових осіб однієї із селищних рад Одеської області за вирішення питання про виділення земельних ділянок в Одеській області для подальшої їх забудови.

Як повідомляє Спеціалізована антикорупційна прокуратура у телеграм – каналі, 12 серпня 2025 року ВАКС оголосив вирок депутату у підбурюванні до надання S450 тис. неправомірної вигоди депутатам і службовим особам.

Вироком суду особу визнано винуватою у вчиненні злочинів, передбачених ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 369, ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 190 КК України, та призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі з конфіскацією всього належного їй на праві власності майна.

Вирок суду набирає законної сили через тридцять днів із дня проголошення, якщо його не буде оскаржено в апеляційному порядку.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський та Макрон проведуть робочий обід з американською делегацією перед зустріччю "Коаліції охочих" у Парижі - Єлисейський палац

МВС координує 4 погоджених урядом експериментальні проєкти, один з яких з обмеженим доступом

Адміністрація Трампа працює над угодою "про вільну асоціацію", яку планує представити Гренландії – ЗМІ

Троє поліціантів поранені через атаку російського дрона на Запоріжжі – ОВА

Славутичу частково повернули електрику, аварійно відключено понад 1,5 тис. абонентів Бориспільського району

Окупанти просунулися на 3,2 кв км на сіверському та часовоярському напрямках - DeepState

У МЗС України пройшла зустріч із тимчасовим повіреним Чехії: очікуємо активізацію діалогу та розмови міністрів

Волонтери УЧХ допомагали ліквідовувати пожежу в столиці

У Україні користуються попитом дитсадки на підприємстві, ясла для дітей від 1-го року і центри педпартнерства - Міносвіти

Міносвіти реалізує 9 погоджених урядом експериментальних проєктів щодо шкіл, профтехів і вишів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА