Інтерфакс-Україна
20:32 12.08.2025

ЗСУ звільнили 6 з 18 окупованих сіл або важливих точок на Сумщині – Зеленський

1 хв читати
ЗСУ звільнили 6 з 18 окупованих сіл або важливих точок на Сумщині – Зеленський
Фото: https://t.me/V_Zelenskiy_official/

Збройні сили України звільнили 6 з 18 окупованих сіл або важливих точок на Сумщині, у двох точках вийшли на кордон з РФ, повідомив президент України Володимир Зеленський.

"Сумщина. Там було у нас 18 точок – окупованих сіл або важливих точок. Шість звільнено. Тобто ми просуваємося вперед. Це хороші новини. У двох точках вийшли на кордон з Російською Федерацією. Я думаю, що там більш-менш позитив. Зранку мені доповіли Апостол і Сирський. Зачистили ще 900 метрів на Сумщині біля кількох пунктів до кордону", - сказав Зеленський під час спілкування з журналістами.

Окрім того, Сили оборони зберігають позиції у Запорізькій області. Також ЗСУ просунилися на 1 км вглиб позицій ворога у Луганській області.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Кислиця: Зустріч в Женеві була довгою, але продуктивною

Україна та США працюють, щоб були пункти щодо визволення всіх українських полонених і повернення дітей, – Зеленський

Членство України в ЄС та НАТО мають бути елементами гарантій її безпеки - Стефанчук

Український ОПК за три роки трансформувався у потужну інноваційну індустрію – Міноборони на зустрічі з місією МВФ

Подано понад 10 млн заявок на 1 тис. грн "Зимової підтримки", майже 2 млн українців уже отримали виплати

Батько учня влаштував стрілянину на подвір’ї школи у Львові, поранено людину

РФ атакувала енергооб'єкти у чотирьох областях, на Дніпропетровщині без світла 60 тис. споживачів

У Києві чоловік через ревнощі підпалив автівку нового обранця колишньої співмешканки

Листи-сприяння в перетині кордону для медійників-чоловіків з 2026р. надаватиме Держкомтелерадіо

На Запоріжжі в результаті російського удару постраждали двоє чоловіків

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА