Інтерфакс-Україна
17:20 15.08.2025

Трамп обговорив з Лукашенком по телефону звільнення ув'язнених та висловив сподівання на зустріч

1 хв читати
Трамп обговорив з Лукашенком по телефону звільнення ув'язнених та висловив сподівання на зустріч
Фото: Reuters

(оновлена, розширена)

Президент США Дональд Трамп провів у п'ятницю телефонну розмову з Олександром Лукашенком, повідомляє білоруська служба новин "Белта".

Цю ж інформацію розповсюджує анонімний телеграм-канал "Пул Первого", близький до пресслужби Лукашенка.

"Лідери двох країн обговорили питання двосторонньої домовленості, регіональну тематику та ситуацію в гарячих точках, включаючи Україну. Досягнута домовленість продовжити контакти. Президент Білорусі запросив Дональда Трампа з сім'єю до Мінська, і це запрошення було прийнято", - йдеться в повідомленні телеграм-каналу "Пул Первого".

Трам повідомив у Truth Social, що обговорив з Лукашенком звільнення ув’язнених та переговори на Алясці з Путіним. Він висловив сподівання на зустріч з Лукашенком у майбутньому. 

"У мене була чудова розмова з дуже шановним президентом Білорусі Олександром Лукашенком. Метою дзвінка було подякувати йому за звільнення 16 в'язнів. Ми також обговорюємо звільнення ще 1300 в'язнів. Наша розмова була дуже хорошою. Ми обговорили багато тем, включаючи візит президента Путіна на Аляску. Я з нетерпінням чекаю на зустріч з президентом Лукашенком у майбутньому", — написав президент США.

Як повідомлялося, Трамп зараз перебуває на борту літака Air Force One, на якому прямує на зустріч з Володимиром Путіним, заплановану в Анкориджі на Алясці.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна у 2025 році відкрила 19 нових ринків для експорту агропродукції - Держпродспоживслужба

Санчес обговорить з політичними партіями, як саме Іспанія сприятиме гарантіям безпеки для України

Мерц: Нам доведеться йти на компроміси, але ми намагатимемось досягти найкращого

Україна повинна забезпечити роботу молодим чоловікам, щоб вони не їздили до Німеччини, Польщі чи Франції – Мерц

Румунія готова виконати свою частину роботи шляхом підтримки України та посилення безпеки в Чорному морі - Дан

Хорватські військові не братимуть участі в багатонаціональних силах Коаліції охочих на території України - прем’єр

Мерц дав зрозуміти, що німецьких військ на українській землі поки що не буде - ЗМІ

Лісовий про викриття підпільної проросійської школи в Києві: ДСЯО невідкладно почне перевірку закладів, у яких діти фіктивно числилися як учні

Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб

Чехія не направлятиме своїх солдатів до України, а ініціатива щодо боєприпасів може бути продовжена, якщо її профінансують інші держави - Бабіш

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА