Інтерфакс-Україна
08:12 17.08.2025

Стубб може приєднатися до Зеленського на зустрічі з Трампом 18 серпня

1 хв читати
Стубб може приєднатися до Зеленського на зустрічі з Трампом 18 серпня
Фото: https://www.facebook.com/alexanderstubb/photos_by

Президент Фінляндії Александр Стубб ймовірно приєднається до президента України Володимира Зеленського на зустрічі з президентом США Дональдом Трампом, повідомляє інтернет-портал Politico, посилаючись на неназваних дипломатів та джерело, обізнане з питанням.

"За словами двох європейських дипломатів та особи, обізнаної з цим питанням, планується відправити принаймні одного з улюблених співрозмовників Трампа, президента Фінляндії Олександра Стубба, разом із Зеленським, коли той приїде до Вашингтона в понеділок на зустріч із Трампом. Ідея полягає в тому, що Стубб може допомогти запобігти будь-яким конфліктам між Трампом і Зеленським та переконати президента США включити Європу в будь-які подальші переговори", - пише Politico.

"Привітне ставлення президента Дональда Трампа до Володимира Путіна в п'ятницю викликало занепокоєння європейських лідерів, що президент України Володимир Зеленський не отримає такого ж дружнього прийому. І вони вживають заходів, щоб підвищити шанси Києва", - зазначає видання.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський у понеділок, 18 серпня, планує у Вашингтоні обговорити з президентом США Дональдом Трампом усі деталі щодо завершення війни.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили впродовж доби 970 військовослужбовців

7 вересня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Троє постраждалих внаслідок комбінованої ракетно-дронової атаки по Кривому Рогу – МВА

Одна людина постраждала внаслідок атаки російських БпЛА у Київській області – ОВА

Двоє загиблих, з них одна дитина внаслідок атаки ворожих дронів - Кличко

Житлова забудова та цивільна інфраструктура Одеси постраждала внаслідок масованої атаки ворожих дронів - ОВА

Кількість постраждалих внаслідок ворожої дронової атаки на Київ зросла до одинадцяти - Кличко

Попередньо 8 постраждалих внаслідок атаки БпЛА в двох районах Києва – КМВА

Підозрюваному в організації конвертаційного центру колишньому податківцю обрали запобіжний захід - прокуратура

Уряд планує скасувати обов'язкове підписання актів виконаних робіт при безготівковому розрахунку за них - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА