Інтерфакс-Україна
13:04 17.08.2025

Фон дер Ляєн: сьогодні о другій половині дня я буду вітати Зеленського в Брюсселі

1 хв читати
Фон дер Ляєн: сьогодні о другій половині дня я буду вітати Зеленського в Брюсселі

Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн повідомила про приїзд президента України Володимира Зеленського в Брюссель о другій половині дня в неділю, анонсувала спільну участь в Коаліції охочих та поїздку з іншими європейськими лідерами до США у понеділок.

"Сьогодні вдень я вітатиму президента України Зеленського у Брюсселі. Разом ми братимемо участь у Коаліції охочих до відеоконференцій", - написала Фон дер Ляєн в соцмережі Х в неділю.

Вона також приєднається до зустрічі інших європейських лідерів з президентом США Дональдом Трампом в Вашингтоні, яка запланована на понеділок.

"На прохання президента Зеленського я завтра приєднаюся до зустрічі з президентом Трампом та іншими європейськими лідерами у Білому домі", - додала Фон дер Ляєн.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Каллас: Росія у чорному списку через ризики відмивання грошей

У районі Дронівки важкі позиційні бої; основні зусилля ворог зосереджує на форсуванні річки Сіверський Донець - ЗСУ

Українські підрозділи контролюють північну частину Покровська, у Мирнограді тримають оборонні рубежі – УВ "Схід"

Мінсоцполітики пропонує маломобільним киянам отримати реабілітацію та лікування на час відсутності світла та тепла

Ексрадниця керівника ОП Зарівна почала викладати в Чиказькому університеті

Перша партія з 400 генераторів від уряду Польщі вже в Києві

Ангольський бізнесмен передав Україні 75 електрогенераторів

Україна отримала когенераційні установки RSE в рамках допомоги Уряду Німеччини

Сибіга на Раді ЄС у закордонних справах: Ми виграємо для вас час — це гірка правда

Судитимуть правоохоронців, які спричинили смертельні ДТП, - ДБР

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА