Інтерфакс-Україна
06:18 18.08.2025

Трамп вважає, що Путін волів би провести саміт деінде, аби не в США

1 хв читати

Президент США Дональд Трамп заявив, що Володимир Путін волів би провести саміт будь-де, тільки не в Штатах.

"Фейкові новини вже 3 дні пишуть, що я зазнав "великої поразки", дозволивши президенту Росії Володимиру Путіну провести великий саміт у Сполучених Штатах. Насправді, він би із задоволенням провів цю зустріч деінде, тільки не в США, і фейкові новини це знають", - написав Трамп в соцмережі Truth.

За його словами, це було головним предметом суперечок і якби саміт був би проведений деінде, "ЗМІ, керовані та контрольовані демократами, сказали б, яка ЦЕ жахлива річ".

"Ці люди хворі! Вони навіть хочуть злочинності у Вашингтоні та інших містах по всій нашій країні, але не хвилюйтеся, я не дозволю цьому статися. Так само, як наш тепер безпечний південний кордон (нуль нелегальних іммігрантів за останні 3 місяці!), наші міста будуть безпечними та захищеними, а Вашингтон буде лідером!", - підкреслив Трамп.

Джерело: https://truthsocial.com/@realDonaldTrump/posts/115046837910548412

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Президент Єврокомісії: робота над аспектами мирних переговорів для України просувається успішно. Наступний крок за РФ

Україна та Польща узгодили у Давосі першочергові кроки з підготовки URC-2026

Припинення атак на енергетичний сектор України і російські нафтобази можуть обговорити на тристоронніх переговорах в АбуДабі - ЗМІ

Кількість постраждалих внаслідок удару ворога по Камишувасі зросла до десяти - ОВА

Україна отримає новий пакет необхідної ППО – Зеленський за підсумками зустрічей в Давосі

Сили оборони відбили з початку доби 196 ворожих атак - Генштаб

Найважча ситуація з енергопостачанням в Києві, Київській та Дніпропетровській областях - Шмигаль

Стерненко став радником міністра оборони з питань підвищення використання БпЛА на фронті - Федоров

Порошенко з депутатами "Євросолідарності" передали дрони і техніку у 14 бригад

Зеленський зустрівся з представниками міжнародного бізнесу, фінансових установ та енергетичних компаній

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА