Інтерфакс-Україна
10:09 18.08.2025

На Донеччині минулої доби через ворожі обстріли загинуло троє цивільних, семеро зазнали поранень

1 хв читати
На Донеччині минулої доби через ворожі обстріли загинуло троє цивільних, семеро зазнали поранень
Фото: Донецька ОВА

У Донецькій області через ворожі обстріли минулої доби загинуло троє цивільних, семеро зазнали поранень, повідомив очільник обсної військової адміністрації Вадим Філашкін.

"За 17 серпня росіяни вбили 3 жителів Донеччини: 2 у Новогригорівці, 1 у Добропіллі. Ще 7 людей в області за добу дістали поранення", - написав він у телеграмі у понеділок.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Федоров: майбутнє за дроново-штурмовими підрозділами

Міністр оборони України: у нас буде свій аналог "мавіка"

Федоров: є всі шанси завершити війну, якщо зупинимо РФ в небі, на землі та завдамо нищівного удару по її економіці

Міністр оборони України анонсував запуск "революційного проєкту" керування дронами Mission control

Утримання української армії протягом наступних 10 років може коштувати $700 млрд - Качка

Зеленський: Я звертався до лідерів Європи з пропозицією створити об'єднані збройні сили, поки ніхто не зробив кроку назустріч цій ідеї

Мовний омбудсмен: без доказів порушення мовного закону неможливо встановити склад адмінправопорушення

Зеленський: Поки я не бачу глухого кута в перемовинах

Ситуація з водо- і теплопостачанням в Києві залишається складною, запроваджені аварійні графіки відключень світла – мер

Підписання "плану процвітання" між Україною та США скасоване — ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА