Інтерфакс-Україна
13:48 18.08.2025

Шмигаль обговорив зі словацьким колегою 14-й пакет нелетальної допомоги

1 хв читати

Ключові питання оборонної співпраці та подальшу підтримку України обговіорив міністр оборони України Денис Шмигаль з віцепрем'єр-міністром - міністром оборони Словаччини Робертом Каліняком.

"Подякував словацькій стороні за виділення наприкінці минулого року фінансової допомоги в розмірі 3,5 млн євро. За ці кошти розраховуємо на виробництво та отримання у першій половині наступного року п'яти машин для гуманітарного розмінування "Bozena 5", - написав Шмигаль в телеграм в понеділок.

Предметно обговорили та погодили подальші кроки щодо передачі Словаччиною 14-го пакета нелетальної допомоги. Він включатиме життєво важливу для України техніку для гуманітарного розмінування, інженерну техніку та інше обладнання", - зазначив міністр і висловив сподівання на особисту зустріч з Каліняком найближчим часом та "на подальше зміцнення партнерських відносин".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

П'ять нардепів заявили про готовність взяти ексочільника "Укренерго" на поруки – депутат

Харківʼянка, яка передавала російському військовослужбовцю місця дислокації Сил оборони, отримала 15 років ув'язнення

Юрчишин: слова Путіна про готовність пустити ЗМІ в нібито оточені Куп’янськ і Покровськ - частина пропаганди

Заяви про "оточення" в Купʼянську українських військ є вигадкою - Угруповання Обʼєднаних сил

За ексзаступника голови Верховного суду Львова внесли заставу в 20 млн грн - ВАКС

Путін намагається налякати світ ядерною зброєю, яку РФ не зможе застосувати – ЦПД

Донецька ОВА: У Покровську евакуація практично неможлива, ворог б'є по цивільних, там залишаються 1256 людей

Гетманцев про звинувачення в плагіаті: пропоную вказати мені де і як надалі робити посилання, аби я знав на майбутнє

Клименко вважає ситуацію навколо Куп'янська стабілізованою

Рівень стресу серед українських дітей суттєво зріс за рік – соцопитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА