Інтерфакс-Україна
15:27 18.08.2025

Спецтрибунал щодо злочину агресії РФ розпочне роботу до кінця 2026 року – проєкт програми дій уряду

1 хв читати

Уряд планує початок операційної роботи Спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України до кінця 2026 року, йдеться у проєкті Програми дій уряду у сфері відповідальності Міністерства закордонних справ, яка оприлюднена у понеділок.

"До 31 грудня 2026 р. забезпечено початок операційної роботи Спеціального трибуналу щодо злочину агресії проти України", - йдеться у критеріях досягнення за 2025 рік.

Для цього до кінця 2025 року планується створити умови для запуску роботи та надати сприяння для затвердження Розширеної часткової угоди (Enlarged Partial Agreement) про створення Керівного комітету Спецтрибуналу Комітетом Міністрів Ради Європи.

Окрім того, до кінця року мають бути проведені заходи для набрання чинності Угодою між Україною та Радою Європи про створення Спецтрибуналу.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

В Офісі Президента прокоментували повідомлення ірландських ЗМІ про дрони, які нібито намагалися перешкодити посадці літака Зеленського

Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України

59% українців покладають відповідальність за корупційний скандал в енергетиці на уряд та президента – опитування

Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій

Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Рішення щодо нового керівника Офісу Президента буде ухвалено найближчим часом – Зеленський

Переговори української делегації в США продовжаться і Україна готова до будь-якого розвитку подій

Окупанти вдарили по Харкову, наслідки уточнюються

НР "Укренерго" на позачерговому засіданні створила комітет з етики та запобігання корупції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА