Інтерфакс-Україна
07:57 20.08.2025

Окупанти обстрілюють громади Дніпропетровщини, є жертва і постраждала - Лисак

1 хв читати
Окупанти обстрілюють громади Дніпропетровщини, є жертва і постраждала - Лисак

Російські окупанти обстріляли безпілотниками Павлоград, а також Нікопольський та Синельниківський райони Дніпропетровської області, одна людина загинула та одна постраждала, повідомив глава ОВА Сергій Лисак.

"Ввечері ворог атакував Павлоград безпілотниками. Виникла пожежа. Є пошкодження на території транспортного підприємства. Минулося без жертв і поранених", - написав він в телеграмі.

За його словами, не припиняються удари по Нікопольщині FPV-дронами та артилерією. Через них потерпали сам Нікополь, Червоногригорівська, Марганецька громади.

Лисак зазначив, що загинула людина, ще одна постраждала. За його словами, 82-річна жінка на амбулаторному лікуванні.

Окрім багатоповерхівки, повівечені 2 приватні будинки. Обидва зайнялися. Побите й пожежне авто.

Також БпЛА агресора влучив по Брагинівській громаді Синельниківського району. Пошкоджені 3 приватні будинки. Ніхто не постраждав.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Головне завдання для української делегації – дати реальну інформацію про наслідки російських ударів

Петиція щодо забезпечення безперебійного електропостачання у школах Києва не набрала необхідних голосів

Одна людина постраждала від ворожого удару по Харкову

Генштаб повідомив про ураження засобів ППО та складу БпЛА противника

Ворог бʼє по обʼєкту критичної інфраструктури – мер Харкова

В ГУРі показали президенту Чехії бойові можливості та інноваційний потенціал

Два данські винищувачі F-35 та французький літак-заправник провели навчання на південному сході Гренландії

На Львівщині сталася ДТП із рейсовим автобусом "Відень — Київ", постраждали дев'ять людей

Свириденко та очільник "Нафтогазу" обговорили питання забезпечення газом, особливо у прифронтових регіонах

Освітній процес у Сумській громаді буде дистанційним до 1 лютого

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА