Інтерфакс-Україна
00:04 21.08.2025

Єрмак провів координаційну розмову з радниками з нацбезпеки США, ЄС та НАТО щодо гарантування безпеки України

1 хв читати


Керівник Офісу президента України Андрій Єрмак повідомив, що після повернення з Вашингтону провів першу тривалу координаційну розмову з радниками з нацбезпеки Німеччини, Італії, Франції, Великої Британії, Фінляндії, а також представниками ЄС та НАТО.


"Разом йдемо чітко за пріоритетами, які визначили лідери. Все має бути дуже конкретним та дієвим, щоб унеможливити повторення агресії. Памʼятаємо помилку "Будапешту" та десятиліть декларативних заяв. У наш час точно без помилок", – зазначив Єрмак.


За його словами, українські команди, передусім військові, вже розпочали активну роботу над військовою компонентою гарантування безпеки. "Розробляємо також порядок необхідних дій, якщо російська сторона й надалі затягуватиме війну та зриватиме домовленість про двосторонній та тристоронній формати зустрічі лідерів. Україна готова до будь-якого формату розмови про чесне закінчення війни, і ми вдячні президенту Трампу, всім в Америці, всім в Європі за підтримку. Відповідні кроки мають зробити росіяни, або – відчути додатковий дійсно болісний тиск світу", – додав керівник ОП в телеграм-каналі.


Джерело: t.me/ermaka2022/6811

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ПС ЗСУ: Знешкоджено 524 цілі, серед них – 41 ракета, є влучання на 14 локаціях

РФ завдала удару по енергооб'єктах семи областей, погодинні відключення застосовують в усіх регіонах – Міненерго

Кількість жертв російської атаки на Тернопіль зросла до 10 людей - поліція

Петиція до Кабміну про повну амністію за СЗЧ не набрала необхідних голосів

Високопосадовці Пентагону прибули до Києва з метою відновити переговори щодо завершення війни — ЗМІ

У Тернополі зафіксували шестикратне перевищення вмісту хлору в повітрі після ворожої атаки - ОВА

Уряд надасть всю необхідну допомогу постраждалим від атаки РФ регіонам - Свириденко

Росіяни вдарили по Україні 48 ракетами і 470 дронами, у Тернополі 9 загиблих – Зеленський

Зеленський прибув в Анкару

Фонди закликають українців донатити 1 тис. грн "Зимової підтримки" на потреби Сил оборони

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА