Інтерфакс-Україна
01:30 22.08.2025

США ввели нові санкції проти іранського "тіньового флоту"

1 хв читати

Міністерство фінансів США оголосило про введення нових санкцій проти Ірану, спрямовані на мережу компаній та суден, залучених до перевезення й продажу іранської нафти, повідомляє Мінфін США.

"Сьогодні Управління контролю за іноземними активами Міністерства фінансів США ще більше підриває експорт іранської нафти, запровадивши санкції проти громадянина Греції Антоніоса Маргарітіса, його мережі компаній та майже десятка суден, що беруть участь у тіньовому флоті Ірану", - йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що Маргарітіс використав свій багаторічний досвід роботи в судноплавній галузі для незаконного сприяння транспортуванню та продажу іранської нафти. Кілька інших суден та операторів також сьогодні зазнали санкцій за їхню роль у сприянні експорту іранської нафти, що генерує дохід, що сприяє передовим програмам Ірану з розробки озброєнь.

"Сьогоднішні заходи проти Маргарітіса та його мережі послаблюють здатність Тегерана фінансувати свої програми з розробки сучасних озброєнь, підтримувати терористичні угруповання та загрожувати безпеці наших військ і союзників", - заявив міністр фінансів США Скотт Бессент.

Джерело: https://home.treasury.gov/news/press-releases/sb0229

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Глава МВС: Є інформація, шо РФ тренується запускати дрони, обстрілюючи цивільних Нікополя

В Агентстві НАТО з закупівель NSPA очікують збільшення числа постачальників з України з поточних близько 80

Глава МВС: Ворожий дрон знищив будівлю райуправління поліції в Шостці, 22 людини поранені

Ветеран-бойовий медик може працювати фельдшером, інструктором з надання першої допомоги чи рятувальником - Мінветеранів

Вже 9 людей, серед них дитина, постраждали через бомбардування Запоріжжя

У 359 дитсадках Києва є генератори, але їх потужність недостатня для повноцінного освітнього процесу - відповідь на петицію

Україна підготувала плани енергетичної стійкості на наступний рік - Зеленський на зустрічі з президентом Бундестагу

Умєров відвідає декілька країн Близького Сходу, зокрема, Саудівську Аравію - Зеленський

Україна вчора отримала німецьку частину з пакету PAC-3, домовленість була на останньому Рамштайні - Зеленський

Україна повинна надати ЄС дату можливого відновлення нафтопроводу "Дружба" - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА