Інтерфакс-Україна
11:50 23.08.2025

В окупованому Калиновому Алчевського району знищено трьох окупантів та їх техніку – ГУР

1 хв читати

Головне управління розвідки Міністерства оборони України (ГУР) повідомляє про знищення трьох російських окупантів на території тимчасово окупованого селища Калинове Кадіївської міської громади Алчевського району Луганської області 22 серпня в результаті вибуху.

"Детонація відбулась на подвір’ї одного з будинків, де перебували шестеро російських загарбників з їхнім військовим транспортом… Внаслідок вибуху знищено два ворожі пікапи з кулеметами, УАЗ "буханку", завантажену боєкомплектом, а також троє російських окупантів. Ще двоє загарбників ― важкі "300", - повідомляється в телеграм-каналі ГУР в суботу.

Повідомляється, що знищені окупанти у 2022 році брали безпосередню участь у скоєнні воєнних злочинів у місті Буча Київської області, а на окупованій частині Луганської області виконували функцію мобільної групи протиповітряної оборони для прикриття від повітряних атак облаштованої неподалік будинку ворожої військово-ремонтної бази.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Німеччина змінює систему підтримки українців, які прибули до країни з квітня 2025р. - ЗМІ

У Саудівській Аравії шкодують про те, що багато домовленостей, досягнутих у травні з Трампом, наразі реалізувати не вдалося - ЗМІ

Єрмак провів зустріч з послом ЄС в Україні, обговорили енергетику і боротьбу з корупцією

Дві підставні іранські компанії зареєстровані в Україні потрапили під санкції Мінфіну США

Сибіга після зустрічі G7: деякі партнери анонсували нові оборонні та енергетичні пакети

Зеленський провів розмову онлайн з представниками Сенату США

Уряд Німеччини зберігає довіру до України на тлі корупційного скандалу в енергетиці - ЗМІ

Сибіга поділився з главою МЗС Саудівської Аравії думками щодо того, як країни Затоки можуть сприяти досягненню миру в Україні

Глави МЗС G7 підтвердили підтримку України у захисті територіальної цілісності, погодилися, що поточна лінія зіткнення має бути відправною точкою для переговорів - заява

Сибіга на зустрічі з бразильським колегою наголосив на готовності України до беззастережного припинення вогню

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА